Suzukimi Aldım ve Değişim İçin Startı Verdim...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suleymani Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,941

suleymani

Kamp II
1 yıl 99 3.5 5 kapı pajero kullandıktan sonra,nihayet aradığım vitarayı buldum,ilk başta araca alışamadığım için satmayı düşündüm,michelin marka asfalt lastikleri ile çankırı dağlarında traktör izleri üzerinde 4 kişi ile tırmanışımı sorunsuz tamamlayınca bu dusuncemden vazgectim,aracımı Ankara'da sena jeep ahmet usta nın atölyesinde yaklaşık 3" yukselteceğim,alt korumalar yine burada yapılacak,ayna mahruti değişikliğini de yapmak istiyorum ancak ülkemizde bulunanların ses yaptığını duydum,mahruti değişikliğini ertelemeyi ve calmini marka getirtmeyi düşünüyorum,mahruti değişikliği yapılmadığı halde kullanabileceğim en büyük ebat lastik nedir?

Big 21064156nea

Big 21064156h4m

Big 210641567xz

Etiketler
Ynt: Suzukimi Aldım ve Değişim İçin Startı Verdim...

Aracınız çok temiz ve bakımlı görünüyor hayırlı olsun.

Ne kadara aldınız kaç model?

Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun...

Aracım 2001 model,120 000 km de,hatasız,120 000 km bayan sahibi kullanmış,17,700 mal ettim arka dif oranı 39/8...

guzel bir araç allah kazadan beladan korusun istediğiniz herşey zamanla olur inşallah kolay gelsin güzel bir vitara daha çıkıcak ortaya sabırsızlıkla bekliyor olucaz

İyi akşamlar,
Aracınız hayırlı olsun, 235x75x15 ölçülerindeki lastik, ayna mahruti değiştirmeden, aracın motorunu ve aktarma organlarını fazla zorlamadan kullanabileceğiniz en büyük lastik bildiğim kadarıyla,
Standart ayna mahruti ile 30x9,5x15 ölçülerindeki lastikleri kullanan arkadaşlarımız da var, selamlar.

selamlar vitara için hem arazıde hemde asfalt ta (arazı agırlıklı) hangı marka model lastık önerırsınız

tolgas' Alıntı:
selamlar vitara için hem arazıde hemde asfalt ta (arazı agırlıklı) hangı marka model lastık önerırsınız

İyi akşamlar!
Bu soru forumda yanıtlanabilecek en zor soru bence. Bu konu daha önce birçok kez işlendi, kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktardılar. Araçlar-Suzuki başlığı altında bu konulara ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili örnek olması açısından bir linki aşağıya kopyaladım. Selamlar.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=46467.0

Öncelikle aracınızı iyi günlerde kullanın, satılık ilanlarında bayağı bir görmüştüm aracınızı, ama araba alımını 1 yıl daha ertelediğim için hiç aramamıştım sizi, araç gerçektende temiz duruyor, modifiyelerden sonrada görmek isterim açıkcası, bol çamurlu günler dilerim.

s a allah kazasız belasız bol camurda binmeyi nasip etsin güle güle kullanın bende freelanderı değiştireyim diorum ara sıra vitarayla ama işte benzinli die vazgeciyorum nasip kısmet.

aracınız çok güzel benimde beğendiğim markadır suzuki vitara, gelişmelri merakla bekliyorum, şimdiden kolay gelsin

güzel araç kazası belasız kullan inşallah yaptığın işleri takip için resimlerini ve yazılarını bekliyorum

şehir içi performansıyla beni hayal kırıklığına uğratmış olması nedeniyle benimseyemediğim vitara arazide ki ilk deneyimimde bana "pajeroyla cok zaman kaybetmişim" dedirtti,bu araçların fiyatlarının yüksekliği şikayet konusu oluyor bence her kuruşuna değer...

suleymani' Alıntı:
şehir içi performansıyla beni hayal kırıklığına uğratmış olması nedeniyle benimseyemediğim vitara arazide ki ilk deneyimimde bana "pajeroyla cok zaman kaybetmişim" dedirtti,bu araçların fiyatlarının yüksekliği şikayet konusu oluyor bence her kuruşuna değer...
vitara hep doğru seçim .gule gule kullanın aracınızı ben gezilerde ne 3.5 ler gordum gelemeyip bizden yardım istediler he konfor biraz dedıgınız markaya gore az ama arazide tanımam suzikiden başka marka ister suzuki maruti olsun ister vitaralong suziki suzukidr yani heves değil yaşam tarzı yoldan çıkanların aracı. ;) :D ;D > :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR