Suzukimi Aldım ve Değişim İçin Startı Verdim...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suleymani Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,942
Ynt: Suzukimi Aldım ve Değişim İçin Startı Verdim...

ne suzıler var... :smiley: demır tmpon, yukeltme lastık ve tavanport... şekle bak :smiley:

22100489a30

221004896d2

Etiketler

İş yoğunluğundan ve ayna mahrutide ki kararsızlıktan şimdiye kadar elim değmedi,bu arada ümitsizliğe kapılıp satılık ilanıda verdiğim oldu arayanlarada "fiyat son 1 lira aşağı olmaz" dedim :smiley: neyseki alıcı cıkmadı...
Sonra lastiklere karar verip 5 adet kumho kl 71 siparişini verdim,sis olarak cok begendiğim hella 1000 blackler den 2 tane aldım...

snorkel,arka kilit ve ayna mahrutileri(beccede bile kalmamış), buldugum zaman bir çırpıda bitireceğim,görüş ve önerilerinizi bekliyorum...

hedefim eklediğim resimdeki vitarayı yapmaktır

User149037 pic38724 1261120030

işte hayallerimi süsleyen araç,süper yapılmış inşallah sizde anısını yaparsınız,yapınca fotoları görmek isterizz.

Bugun aracımı bosch serviste teste soktum 101,5 hp (5820rpm) güç çıktı,nasıl oldu anlamadım,motor yağı katkısından kaynaklı olabilir mi?

kumhı kl 71 ler takıldı,yukseltme uygulamasıda yapıldı fotoğraflar yakında...

Değişiklik oldukça fotoğrafların devamı gelecek,kumho lastikler umduğumdan daha sesiz çıktı,pajero da bf at kullanmıştım ses olarak farkı yok,arazide de çok başarılılar...

DSCF0019

DSCF0027

DSCF0031

direksiyonun tam turunda sürtme var ayarlanacak,onun dışında iniş çıkışlarda sürtme yok,açıkcası bahsetiiğiniz nedir tam bilmiyorum,umarım cvp verebilmişimdir :smiley:

suleymani' Alıntı:
direksiyonun tam turunda sürtme var ayarlanacak,onun dışında iniş çıkışlarda sürtme yok,açıkcası bahsetiiğiniz nedir tam bilmiyorum,umarım cvp verebilmişimdir :smiley:
Ön tekerlekler yükseltmeden dolayı rot ayarı kurtarmıyor ve eski Skodalar gibi çarpık duruyor , kastım buydu... :smiley:

kastel açılarında bir sorun farketmedim,stepne lastiği yerine sığmadı,aynı sorunu yaşayanlardan tavsiye bekliyorum...

bnm arabada 30x9,5x15 war bnm stepne sorunsuz sığdı sizin lastık ebadınız kaç

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR