Takoser Otomotiv'de Yeni Bir Defender Doğuyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takoser Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 209
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,449
Ynt: Takoser Otomotiv'de Yeni Bir Defender Doğuyor

bunların toplam malıyetı motor harıç ne kadar tuttu ben de toplatmak ıstıyorum kırsehırden yazıyorum saygılar sunarım

Etiketler

efsanegkn' Alıntı:
bunların toplam malıyetı motor harıç ne kadar tuttu ben de toplatmak ıstıyorum kırsehırden yazıyorum saygılar sunarım
selamlar bu araç 1994 model mke ihaleden 12000 tl ye alındı toplam maliyeti herşey dahil 36000 tl yi buldu aynı araçın 1991 modelini aynı sayfada inceliyebilirsiniz rizeye topladık (bir martıda rizeye hayat buluyor )başlığı altında topladık sıtandart bir araç bu aracın maliyeti ise 17000tl yi buldu araçı 4500 tly mke den alındı

peki ben mke den bir pıck up alsam . şaseyi soymadan komple beyaz renge boyatsam . genel alt takım motor sanzıman bakımını yaptırsam iç döşemesi ve elektrik aksamını yptırsam tabi ufak tefek farar stoplar vs gbi masraflar da dahıl olmak üzere bana ne kadara patlar yani aksesuar o kar önemli değil sonra da yapılır onlar . şöye on numara binebileceğim bir şekilde yüyür ve morotun sorunsuz olması ve yukarıda yazdığım masraf kalemlerini ortalama olarak yazabilirmisiniz saygılar sunarım hayırlı işler bu arada internet sayfasınzda herhalde mail göderilemyor ..

efsanegkn' Alıntı:
peki ben mke den bir pıck up alsam . şaseyi soymadan komple beyaz renge boyatsam . genel alt takım motor sanzıman bakımını yaptırsam iç döşemesi ve elektrik aksamını yptırsam tabi ufak tefek farar stoplar vs gbi masraflar da dahıl olmak üzere bana ne kadara patlar yani aksesuar o kar önemli değil sonra da yapılır onlar . şöye on numara binebileceğim bir şekilde yüyür ve morotun sorunsuz olması ve yukarıda yazdığım masraf kalemlerini ortalama olarak yazabilirmisiniz saygılar sunarım hayırlı işler bu arada internet sayfasınzda herhalde mail göderilemyor ..
Merhabalar,
sizin yazdığınız yazının bir üstünde aslında bunun cevabı var,
bu araç'ta motor ve şanzumanda her hangi bir işlem yapılmadı sorunsuz çıktı ve maliyeti an az 17 000 tl yi buldu buda bir şans meselesi
motorda, şanzumanda ve diferansiyel'lerde her hangi bir sorun çıkarsa üzerine ne çıkacağı hiç belli olmaz sizde takdir edersinizki,en az maliyet bu olur sorunsuz binmek istiyorsanız aracınıza, ilgilerinizden dolayıda teşekkür eder saygılar sunarız.

sayın takoser oto bir 110 luk difonun komple boya kaput işleri ne kadara patlar bin ikibin ortalama bir kaput yanı boya zaten bellidir fakat kapt çok hasat olmamak şartı ile ufak teefk düzeltmeler . yani örneğin 2 bin lira boya kaporta 1.5 lira motor sanzıman yuruyen . 750 de iç döşeme vs maliyet öngörüyorum sizce bu fıyalar normal mı

efsanegkn' Alıntı:
sayın takoser oto bir 110 luk difonun komple boya kaput işleri ne kadara patlar bin ikibin ortalama bir kaput yanı boya zaten bellidir fakat kapt çok hasat olmamak şartı ile ufak teefk düzeltmeler . yani örneğin 2 bin lira boya kaporta 1.5 lira motor sanzıman yuruyen . 750 de iç döşeme vs maliyet öngörüyorum sizce bu fıyalar normal mı
Bu tür görüşmeleri özelden yapmanız daha doğrudur. Aracı görmeden fiyat vermeleri zor, ayrıca doğruda değil.Hem araç sahibi, hemde esnaf için daha hayırlı olacağını düşündüğümden yazdım bu satırları, yanlış anlamaya mahal vermesin lütfen sözlerim.

efsanegkn' Alıntı:
Merhabalar,
Yavuz bey gerekli cevabı vermiş aslında, görmeden bişeye fiyat biçilemez sizde takdir edersinizki, yolunuz düşerse yerimize buyrun gelin göreke konuşmakta fayda olacağını düşünüyoruz,
ilginizden dolayı teşekkür eder saygılar sunarız.

Çok güzel bir iş çıkartmışsınız tebrik ederim sizi
Sayenizde bir Defender daha kurtarıldı darısı diğerlerinin başına
inşallah bizimde başımıza gelir bir gün.

cem uludinc' Alıntı:
Çok güzel bir iş çıkartmışsınız tebrik ederim sizi
Sayenizde bir Defender daha kurtarıldı darısı diğerlerinin başına
inşallah bizimde başımıza gelir bir gün.
teşekkür ederiz daha iyisi sizin olur inşallah saygılar ;D ;D

takoser' Alıntı:
Merhabalar, hayırlı işler herkese.

Araç'ımız şu anda bu duruma gelmiştir, resimlerin devamı haftaya inşallah,
Saygılar.

Aracınızda Kullandığınız Ön ızgara ve far çerçeveleri kiti için fiyat verebilirmisiniz.

Teşekkürler

İyi günler
Çok titiz çalışmanız sayesinde kaliteli bir iş çıkardınız,tebrik ederim.
Saygılar
Batuhan
Ankara

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR