Teardrop trailer (YUMU)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yusuf3070 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 156
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,878
Ynt: Teardrop trailer (YUMU)

Teşekkür ederim Levent bey,hayırlısı
Sayın Zentoz eski programları geri yükledim ,en sade hali ile

Hakan ve Bülent bey sizlerede ilginiz için teşekkür ederim,
Motor 2.5 olunca römork çekmek çok zevkli daha önceleri Renault Toros ile römork çekmişliğim çok vardır

Altan bey inşallah tabiiki, Bu modeliin fiberini yapmak amacım ,malzeme temini ile geçiyor günlerim tahminlerime görede hem daha ekonomik hemde kilosu daha makul seviyede olucak
İnşallah onunda inşasını burada sizlerle paylaşmak nasip olur...

Etiketler

Yusuf kardeşim eline koluna sağlık...Yaz dönemi işallah Tekirdağda görüşürüz..Kendine iyi bak...Tecrübelerinden faydalanacağım..

Böyle bir beceri,böyle bir yetenek,böyle bir zevk olamaz yaa :smiley: ben bile fotolara bakarken çok zevk aldım umarım en güzel günler sizinle ve karavanınızla olur :smiley: elinize emeğinize sağlık hocam...

yusuf3070' Alıntı:
Bu modeliin fiberini yapmak amacım ,malzeme temini ile geçiyor günlerim tahminlerime görede hem daha ekonomik hemde kilosu daha makul seviyede olucak
İnşallah onunda inşasını burada sizlerle paylaşmak nasip olur...

İnşallah,Başarılar dilerim.
Paylaşımızı bekleriz.

öncelikle iş konusunda geçmiş olsun.
sizde bu ustalık ve yetenek olduktan sonra,siz işin peşinden koşmazsınız iş sizin peşinizden koşar,bunu unutmayın ve moralinizide bozmayın kesinlikle.
yumu ya gelince ; ortaya bir sanat eseri çıkmış resmen.
başarılı bir çalışma ,size tebrikler.
çalışmalırınızın devamı dileklerimle.

ha bu arada unutmadan ;
polyester fiberglass konusunda bir desteğe ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olabilirim.
bakmayın inşaat mühendisi olduğuma
nede olsa babamız eski ANADOL cudur, e haliyle bizde ondan yeterince feyz aldık tabi...
sevgi ve selamlarımla.

Harika bir çalışma biz de mimar arkadaşımla benzerini planladık ve yakında imalatına başlıyoruz.
Sizin çalışmanız bize de çok ışık tutacak.
Paylaşım için teşekkürler, güle güle kullanın :smiley:)

Murat bey teşekkür ederim,ama bilirsinizki kamp çadırının tadıda bir başkadır ;)
Mehmet bey temennileriniz için sizede teşekkür ederim,Cam takviyeli polyester levha kullanmak amacım,polyester fiberglass işçiliğini herkezin (mesela ben :smiley:)layıkıyla uygulayabileceğini zannetmiyorum
Cenk bey sizede kolay gelsin,ahşaba eliniz yatkın ise kafkası bu malzemeden yapın,malum benim elim metale daha yatkın

Seyfettin hocam sağolun

yusuf3070' Alıntı:
Cenk bey sizede kolay gelsin,ahşaba eliniz yatkın ise kafkası bu malzemeden yapın,malum benim elim metale daha yatkın

Seyfettin hocam sağolun

Bizim düşüncemizde su kontrasından yapmakdı zaten tavsiye için teşekkürler. Sıkıntı yaşarsak sizden destek isteriz :smiley:)
Teşekkürler...

yusuf bey projenin yapım aşamaların bir solukta okudum tek kelimeyle harika bir eser ortya çıkardınız bu kadar titiz bir işçiliği bu işin imalatını yapan insanların bu özeni göstereceğini hiç sanmıyorum şiir gibi bir çalışma ve uygulamalı anlatımınızda bu işlere heveslenen kişilere bir rehper niteliğinde olmuş sizi cani ğönülden kutlar başarılı çalışmalarının devamını dilerim sizi ziyaret edip bir çayınızı içmek isterim neredesiniz hangi ilçe saygılar sevgiler sizlerin olsun

Cenk bey size seve seve yardımcı olmak isterim,
Şaban ustam tekrar teşekkür ederim Ben Tekirdağın Hayrabolu ilçesinde ikamet ediyorum,buyrun gelin çayın sözümü olur :smiley:,
biliyorsunuz bende buraya geri dönüş yaptım sizinki kadar güçlü olmasada benimde bir motorum var artık,aramızda fazla bir mesafe yok,güneş sıcak yüzünü gösterdiğinde bende sizi ziyaret etmek isterim
Mehmet bey sağolun

İstanbulun gürültüsüne sitresine öyle alışmışımki buradaki sakin ortamın değerini unutmuşum,Tabiatın canlanışına şaid olmak bile çok eskilerde kalmıştı. Okadar çok çalışmaya adamışızki kendimizi yaşamayı unutmuşuz !

Fırsat buldukça dağ,bayır,dere,tepe geziyorum,tabiiki römorkada ufak tefek eklentiler yapmıyor değilim :smiley:

P25 03 13 141503 .
.
.
P25 03 13 1406 .
.
.
P25 03 13 1416 .
.
.
P25 03 13 1524 .
.
.
P28 03 13 123101 .
.
.
P28 03 13 123103 .
.
.
P28 03 13 1232 .
.
.
P28 03 13 1259 .
.
Bir ibiş keyfide benden ;)
.
DSCF7314

Yumu harika oldu, yağmur ve rüzgardan mutfak kısmını korumak için kapağa monte edilecek 3 tarafı kapatacak tente
harika olur ne dersiniz. Selamlar

Teşekkür ederim Engin bey :smiley:
Güngör hocam hiç aklıma gelmemişti bu fikriniz,gayette kullanışlı olacağı kanısındayım,
Ön kısım için güneşten korunma amaçlı bir tente yaptım,şimdi sırada arka taraf var demektir, Hatta banyolarda kullanılar duş perdesi gibi birşey dahi olabilir.
Biraz beyin jimnastiği :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR