Transporter T5 Yüksek Tavan Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yavuzuzm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,552
güle güle kullanın. güzel çalışma olmuş. benim merak ettiğîm resmi işlem kısmını nasıl hallettiniz? böyle bir işlem için seri tip tadilat projesi gerekiyor. ve bu masraflı bi iş diye biliyorum.

Etiketler
@yavuzuzm ,

2. araca ihtiyaç göstermeyecek başarılı bir çalışma.
Tebrikler. :smiley:

İkimizin de aracları prensipte ayni sayılır. Fakat benim aracım izolasyonsuz.
Tecrübelerime dayanarak söylememe müsaade ederseniz; izolasyonsuz kullanmış bile olsaydınız bir farklılık hissetmezdiniz diye düşünüyorum.

Dolap arkaları zaten korunmalı, pencere altları fabrikasyon kaplı ve içlerini izole etmek sorun olmadı sanırım, yazın 3 solar panelli tavan zaten güneş icin tam ideal korumalı, pencere yan izolasyonları pencere yüzeyleri ile kıyaslanınca beklenen faydayı gösterebilmesi zor. Fakat izolasyonsuz durumda kış için en küçük ısıtıcının bile gereğinden fazla tesirli olacağı beklenmeli. Tavan, pencere ve kenarlarına rağmen içeriyi hamama çevirmek böylece sorun olmamalı. Tek dezavantaj soğuk günlerde pencere ve kenarları ile direk temas durumunda olurdu. Ses izolasyonu bukadar pencereli aracta zaten beklenmemeli.
Herneyse umarım derdimi yanlış anlatmadım ? :smiley: Yaptırmış olmanız kayıp değil tabii ki.

Dış masayı sanırım içerde de kullanıyorsunuz ?
Sandalyeler için yeriniz var mı ?
Tentenin iki ucunu kordonla yere sabitlemeyi düşünüyor musunuz ?
Portatif tuvaletinizi göremedim.
Bütün kapıların kapalı olduğu yaz gecelerı için arka kapı pencereleri üzeri küçük bir banyo fanı yerleştirmek sizce çözüm olur muydu ?

Kazasız belasız güle güle kullanın... :smiley:

Son düzenleme:

@yavuzuzm ,

2. araca ihtiyaç göstermeyecek başarılı bir çalışma.
Tebrikler. :smiley:

İkimizin de aracları prensipte ayni sayılır. Fakat benim aracım izolasyonsuz.
Tecrübelerime dayanarak söylememe müsaade ederseniz; izolasyonsuz kullanmış bile olsaydınız bir farklılık hissetmezdiniz diye düşünüyorum.

Dolap arkaları zaten korunmalı, pencere altları fabrikasyon kaplı ve içlerini izole etmek sorun olmadı sanırım, yazın 3 solar panelli tavan zaten güneş icin tam ideal korumalı, pencere yan izolasyonları pencere yüzeyleri ile kıyaslanınca beklenen faydayı gösterebilmesi zor. Fakat izolasyonsuz durumda kış için en küçük ısıtıcının bile gereğinden fazla tesirli olacağı beklenmeli. Tavan, pencere ve kenarlarına rağmen içeriyi hamama çevirmek böylece sorun olmamalı. Tek dezavantaj soğuk günlerde pencere ve kenarları ile direk temas durumunda olurdu. Ses izolasyonu bukadar pencereli aracta zaten beklenmemeli.
Herneyse umarım derdimi yanlış anlatmadım ? :smiley: Yaptırmış olmanız kayıp değil tabii ki.

Dış masayı sanırım içerde de kullanıyorsunuz ?
Sandalyeler için yeriniz var mı ?
Tentenin iki ucunu kordonla yere sabitlemeyi düşünüyor musunuz ?
Portatif tuvaletinizi göremedim.
Bütün kapıların kapalı olduğu yaz gecelerı için arka kapı pencereleri üzeri küçük bir banyo fanı yerleştirmek sizce çözüm olur muydu ?

Kazasız belasız güle güle kullanın... :smiley:
Tsklr wc var

Cok guzel olmus gule gule kullanin
2006 1.9 tdi yuksek tavan Bende ayni aractan gecen hafta satin aldim sizden tavandaki gunes panellerinin verimliligi sabit makinalarin calistirmasinda yeterli olup olmadigini ogrenmek istiyorum.

Güle güle kullanın. Göreceli olarak küçük bir araçta, gayet ferah olmuş. İçinin rengini seçimi de çok güzel. Aslında öndeki çiftli koltuk bir aparatla 180 derece döndürebilseniz ciddi bir alan daha kazanacaksınız gibi.

Hasan
onkoltuk altin da iki yuzluk yasam akusu var alani kullandik donerli olun ca kullanilmiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

SON KONULAR

Geri