Transporter T5 Yüksek Tavan Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yavuzuzm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,573
güle güle kullanın. güzel çalışma olmuş. benim merak ettiğîm resmi işlem kısmını nasıl hallettiniz? böyle bir işlem için seri tip tadilat projesi gerekiyor. ve bu masraflı bi iş diye biliyorum.

Etiketler
@yavuzuzm ,

2. araca ihtiyaç göstermeyecek başarılı bir çalışma.
Tebrikler.

İkimizin de aracları prensipte ayni sayılır. Fakat benim aracım izolasyonsuz.
Tecrübelerime dayanarak söylememe müsaade ederseniz; izolasyonsuz kullanmış bile olsaydınız bir farklılık hissetmezdiniz diye düşünüyorum.

Dolap arkaları zaten korunmalı, pencere altları fabrikasyon kaplı ve içlerini izole etmek sorun olmadı sanırım, yazın 3 solar panelli tavan zaten güneş icin tam ideal korumalı, pencere yan izolasyonları pencere yüzeyleri ile kıyaslanınca beklenen faydayı gösterebilmesi zor. Fakat izolasyonsuz durumda kış için en küçük ısıtıcının bile gereğinden fazla tesirli olacağı beklenmeli. Tavan, pencere ve kenarlarına rağmen içeriyi hamama çevirmek böylece sorun olmamalı. Tek dezavantaj soğuk günlerde pencere ve kenarları ile direk temas durumunda olurdu. Ses izolasyonu bukadar pencereli aracta zaten beklenmemeli.
Herneyse umarım derdimi yanlış anlatmadım ? Yaptırmış olmanız kayıp değil tabii ki.

Dış masayı sanırım içerde de kullanıyorsunuz ?
Sandalyeler için yeriniz var mı ?
Tentenin iki ucunu kordonla yere sabitlemeyi düşünüyor musunuz ?
Portatif tuvaletinizi göremedim.
Bütün kapıların kapalı olduğu yaz gecelerı için arka kapı pencereleri üzeri küçük bir banyo fanı yerleştirmek sizce çözüm olur muydu ?

Kazasız belasız güle güle kullanın...

Son düzenleme:

Tsklr wc var

Cok guzel olmus gule gule kullanin
2006 1.9 tdi yuksek tavan Bende ayni aractan gecen hafta satin aldim sizden tavandaki gunes panellerinin verimliligi sabit makinalarin calistirmasinda yeterli olup olmadigini ogrenmek istiyorum.

Kazasız belasız iyi günlerde güle güle kullanın. Çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

onkoltuk altin da iki yuzluk yasam akusu var alani kullandik donerli olun ca kullanilmiyor