Turhal Çoban Tepe Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 55
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,423
Ynt: Turhal Çoban Tepe Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

Linki özele çevirmek istemem
hepsine hayırlı olsun enteresan geldi beğendiğim için
söyledim

Etiketler

Göktuğ Bey, teşekkürler nefis görüntüler için. Bende oradaymışım gibi heyecanlandım. Tekrar teşekkürler..

antep den sonra yine tokat dağlarını hallaç pamuğu gibi atmışsınız göktuğ bey.. keçeci dağı turhalın ne tarafında ve rakım konusunda bilgi verebilirmisiniz

hem kar hem çamur, güzel bir gezi olmuş,ama benim aklım şişlerde kaldı,
paylaşım için teşekkürler.

Göktuğ yine döktümüşşsün Gaziantep ayağı iyi olur gercekten, buradan giderken sana demişdim CJ ayrılığına fazla dayanamazsın fazla uzamadan gelmeni dört gözle bekliyoruz GAZOFF.

rifatkulahci' Alıntı:
Göktuğ yine döktümüşşsün Gaziantep ayağı iyi olur gercekten, buradan giderken sana demişdim CJ ayrılığına fazla dayanamazsın fazla uzamadan gelmeni dört gözle bekliyoruz GAZOFF.

İnşallah havalar iyi giderse 2 aya bitirip dönmeyi düşünüyoruz. Bende sizleri özledim. CJ ye özlem başka ancak 25 gün dayanabildim. Geleceği gün uykuyu kaçırdım heyecandan ;D

_mondial' Alıntı:
antep den sonra yine tokat dağlarını hallaç pamuğu gibi atmışsınız göktuğ bey.. keçeci dağı turhalın ne tarafında ve rakım konusunda bilgi verebilirmisiniz

Keçeci dağı Turhal ın tam doğusunda kalıyor. Kuş uçumu 15-16 km En yüksek noktası 1323 metre.

Bugun spacerları taktırıyorum 3cm lik.Plazma kesim yaptırdım.

Goktuğ senin hurdacılardan 96-97 pathfinder yan basamağı bulabilirmiyiz?

Tamam o zaman ben sana biraz model araştırayım. Fonksiyonel bir şey yapalım. Öyleki yedek benzin bidonları, kum paleti, hi jack filan taşıyabilsin. Ayrıca ilave aydınlatmalar da sırıtmasın önüne bir kapak yapar trafikte sorun yaşamazsın. Ön arka tampon yaparız sana içerisine vinçi koyarız. Bende proje çok sen paradan haber ver ;D ;D

rifatkulahci' Alıntı:
Goktuğ senin hurdacılardan 96-97 pathfinder yan basamağı bulabilirmiyiz?

Ayın 20 si gibi ankara ya gideceğim. O zaman ben bakarım. Şimdi söylesemde çok ilgilenmezler.. Acilse arayayım ama..

Göktuğ nefis videolar ve resimler. Ellerinize emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Fotograflar ve paylaşımınız için teşekkürler arkadaşlar. Bayağı keyifli bir gezi olmuş.

göktuğ güzel gezi olmuş resimler videolar çok güzel yanlız ben o videoyu çeken arkadaşın kahkahasına hayran oldum nasıl keyifli olduğu kahkahasından belli

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR