Türkiye Off-Road Şampiyonası 2. Ayağı, Ankara - Haymana (15 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bafralı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 97
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,303
Ynt: Türkiye Off-Road Şampiyonası 2. Ayağı, Ankara - Haymana (15 Mart 2009)

Fotoğraf ve yazıları ile anlatım yapan arkadaşlara teşekkür... İzlemiş kadar oldum.

Etiketler

evet en kısa zamanda etkili etkinlik yapalım...tanışalım kaynatalım....:smiley:)
hatta gece off-road yapalım...bi yerlerde kaybolalım mahsur falan kalalım...sonrasında arama kurtarma ekipleri falan bizim için seferber olsun...tv lere gazetelere haber olalım...yaktığımız ateşin başında sucuklarımızı mangalda yapıyorkene biizi bulduklarında şaka yaptıık falan deriz hep bir ağızdan...bunu 1 nisana denk getirirsek en azından kurtarma ekibinden dayak yeme olasılığımız azalır belki...:p...

dün akşam ankara dönüşünde bolu dinlenme tesislerinde otobüs mola vermişti. oradan ayrılırken arıza yapmış bir 4x4 gördüm. Başka bi araç çekiyordu. sizlerle tanışmadan önce boyle bir şey görsem pek bi anlam veremezdim. bu sefer yüzümde bir gülümseme oluşmasına neden oldu. kesin haymanadan dönen ekip diye düşündüm:smiley: ben de ailemi ziyaret etmek için gitmiştim ankaraya...
eklenen görüntüler harika... ellerinize sağlık.

jan' Alıntı:
Sedat abi fotolar çok güzel çıkmış , soğuk havaya rağmen değişiklik oldu.

Semaver çayıda bi başkaydı çok güzeldi yanı.

Akşam İstanbula gidecek olmana rağmen zaman ayırıp Oğuzhan beyin güzel çayını bzimle paylaştığın için teşekkürler.

Ozan sende Haymanadamıydın pazar günü. Bir ara senin CJ yi görür gibi oldum.

fotoğraflar çok güzel arkadaşlar, videoları henüz izleyemedim.gelemediğim için çok üzgünüm, annem ve çocuklarla olumsuz hava şartlarını göze alamadım.gerçi annem sen tamam diyorsan ben geliyorum diyordu pazar sabah 7 deki telefon görüşmemizde :smiley: beraber yeriz diye hazırladığım 1 tencere sarmayı da 3 gün yiyeceğiz gibi görünüyor.Bi dahaki sefere inşallah...

Yarışlar gittikçe ralli kıvamından çıkıp offroad kıvamına bürünüyor gibi.. Teşekkürler..

Arkadaslar yarislardaki siniflar hakkinda bilgi vermek isterim

Sınıf S1 : Motor hacmi 1750 cc.'ye kadar benzinli ( 1750 cc. dahil ), 2000 cc.'ye kadar

dizel ( 2000 cc. dahil ) atmosferik motorlu 4x4 arazi araçları

Sınıf S2 : Motor hacmi 1751 cc.den 2800 cc'ye kadar benzinli ( 2800 cc. dahil ), 3500

cc.'ye kadar dizel ( 3500 cc. dahil ) atmosferik motorlu 4x4 arazi araçları

Sınıf S3 : Motor hacmi 2801 cc.den 4000 cc'ye kadar benzinli ( 4000 cc. dahil ),

5000 cc.'ye kadar dizel ( 5000 cc. dahil ) atmosferik motorlu 4x4 arazi

araçları

Sınıf S4 : Motor hacmi 4001 cc.den büyük benzinli 5001 den büyük dizel atmosferik

motorlu 4x4 arazi araçları

Sınıf S5 : Halk arasında ( Buggy ) olarak isimlendirilen 2 veya 4 tekerlekten çekişli

arazi araçları.

Ulusal yarislarda araçlar,kendi sınıflarının,sınıf birinciliği için yarışırlarken ,aynı zamanda Genel Klasmanda Türkiye Off-Road Şampiyonluğu için de yarışıyorlar.

ceranus' Alıntı:
Alp sana yeniden çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Umarım bu geceyi rahat geçirirsin. Desteklerin için sana da çok teşekkür ediyorum Alp.

Metehan hiç ortalarda yoksun sadece tek karede görebildim seni, Gezenbilir stickerını aracınıza yapıştırmamışmıydın ?

Teşekkür ederim. Destek demişsiniz de, malum sebeplerden pek bişey yapamadım ki...

Yaklaşık 1 hafta önce sticker istemiştim İstanbuldaki gezenbilir yetkililerinden. Bitti dediler. Siz tedarik ederseniz çok seviniriz....

resimler videolar çok güzel,paylaşım için teşekkürler

Dolunay' cım, Palio' nun kalmasına üzüldüm. Masraf çıktı gene sana. Kaskonun kaza olmadığı zamanda beleş çekici hizmeti vermesi güzelde bu beleşçiliğin :smiley: nereye kadar gider, bilmiyorum. Gerçi seni tanığım 93 yılından beri sigorta şirketlerinin canına ot tıkıyorsun :smiley: , biliyorum. 15 yıldır Türkiye Sigortacılar Birliğimidir nedir, seni Black Liste :smiley: almadıysa bundan sonrada bişey olmaz. Aynen devam. Ödemedikleri hasarlara saysınlar.

Bu arada umarım baskıda sıkıntı yoktur. Balatayı ise kesin çaktır derim, nasıl olsa o 3. basamağı zorlayacaksın, gene yicen debriyajı....
Geçmiş olsun canım kardeşim....

Alp, stickerlar bende de bitti, sadece küçüklerden var şimdilik, ama çok yakında yapılacak olanlardan bana gelecek, o zaman bir tanesi de senin olur.

Bu arada şu anda elimde Gezenbilir Şapkalarımız var, sınırlı sayıda yine :smiley:

Alfonse' Alıntı:
Yaklaşık 1 hafta önce sticker istemiştim İstanbuldaki gezenbilir yetkililerinden. Bitti dediler. Siz tedarik ederseniz çok seviniriz....

Gezenbilir üyesi "cubs" - Tuncay KÖKSAL.

Gezenbilir üyesi "cubs" , yani Tuncay KÖKSAL. Kemal KURT' un co-pilotluğunu yaptı. Lada Niva ile yarışmaya katıldılar.
[attachment=1]

Alfonse,

Fotograf icin tesekkur ederim.

Cumartesi - Teknik Kontrol alanı....

Ben ve Sedat bey. Cumartesi Teknik Kontrol Alanı.
Koca göbekli, Gorilli olan benim.
"Aslında ben goril gibiyim :-\. Of yaaa..."

[attachment=1]

[attachment=2]​

AlpSedat

AlpSedat2

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR