Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 07gokhanlc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 356
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 65,879

Etiketler

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı

Söküm işine devam ...Detay resimler çekmeye çalıştık mümkün olduğu kadar zira hep bir korkum vardı eski kasa ile yeni kasa uymazsa diye..!!

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

PIC 1735

PIC 1737

PIC 1738

PIC 1739

PIC 1740

Ünlü taometre si de bu...ünlü diyorum zira çok uğraştılar tekrar takacağız diye ama başaramadılar... :D ;D
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

PIC 1743

PIC 1744

PIC 1745

PIC 1746

PIC 1747

Kaporta cı alt kısım ek yerlerine silikonları çekmiş kabin altına pütür..! atmaya başlamıştı....

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

PIC 1749

PIC 1750

PIC 1751

PIC 1753

PIC 1755

ARA SIRA AKLIMA GELMEDİ DEĞİL BU İŞİ YAPMAK.... :mad: :( :D ;D

Bazen cinnet halinde insan değişik düşüncelere dalabiliyor...

[attachment=1]

PIC 1756

İşin en zor zamanı..... renk denemeleri.... :( ??? ??? ???

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

PIC 1757

PIC 1758

PIC 1759

Eski kabin di artık aşağıya... Kral çıplak.. :D

PIC 1761

obam' Alıntı:
Sakin ol abi işe başlama zaten yarısı, sende bitirmek üzeri'sin sabır

:D Sağol ..ama bu proje beni bazen ustalara düşman etmedi değil...bazen sağlıklı düşünemiyor insan.. zannediyorum bir daha böyle detaylı bir işe girişmem :-\

07gokhanlc' Alıntı:
:D Sağol ..ama bu proje beni bazen ustalara düşman etmedi değil...bazen sağlıklı düşünemiyor insan.. zannediyorum bir daha böyle detaylı bir işe girişmem :-\
Abi bir daha kinde tecrüben olmuş oluyor. onun için daha iyi olur. ama yürüdümü şöyle yükseklerde baktığında keyfine diyecek yok ama

Bu kısmın fotoğraflarını mümkün olduğunca sık yollamaya çalışacağım, zira ünimog un en güzel hali bece bu,,,şaka yapmıyorum gerçekten ençok beğendiğim hali kabin yokken ki hali...Adamların yaptıkları yerleştirme mükemmel hayran kalmamak mümkün değil...

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

PIC 1760

PIC 1762

PIC 1763

PIC 1764

PIC 1765

obam' Alıntı:
Abi bir daha kinde tecrüben olmuş oluyor. onun için daha iyi olur. ama yürüdümü şöyle yükseklerde baktığında keyfine diyecek yok ama

Bu ikinci tecrübe :smiley:; Sayfanın başındada kısaca bahsetmiştim,Ambulans kasa defender den 100inch defender yaparak daha önce bir tecrübe yaşamıştım ..O daha zor bir proje idi çünki örnek yoktu hiç elimizde,yalnızca internette bulduğumuz şase ölçüleri ve bir kaç resim,bu projede hiç olmazsa örnekler var.

100 inch defenderi yaparken Alanyalı ustalarla çalışmıştık ,anlattıklarını zorla da olsa anlayan ,anladığınıda yapan insanlardı beni çok fazla yıldırmamışlardı..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri