Unimog

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 423
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 159,833

unımog arıyorum

• 416 406

Kullanılan: 14 70.0%
  • 403 421

Kullanılan: 6 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Unimog

minumum 20-25 gibi görünüyor o da ihaleyi arttıran olmaz ise, bugün gümrükte olan bir corvette e baktım sordum araştırdım 10.000ytl ye ihalede biter ise araç bana % 160 gümrük ile 26.000ytl ye maal oluyor :'( :'( :'(

Bunlar kamyon olarak çıkarsa şahıs alamaz diye biliyorum, şirket kurmak lazım... ilk alımda bir kereye mahsus kamyon vergisi diye birşeyde var dediler.... hepsi şantiye çıkışlıymış.. Tahminimce Turkiye de iş almış yabancı mütahit işi bitirdikten sonra gümrüğe terk etmiş olabilir...

Yarın ihale var... söylentilere göre 20-25 kişi varmış peşlerinde... bizden giden var mı?

ben mogun ustası değilim ama o araçların o fiyatlara bize yar olacağını sanmıyorum

toparlayıp şantiyelere satıyorlar zaten... aralarından offroad yapacak çıkacağını sanmam..kısmetsizler işte...

Arkadaşlar selam;
O araçlar 16.000.- ytl -19.000.- arası fiyatlara satılmışlar.
Gerçekten edermi ???
Oradan çıkış rakamları dediğiniz oranlarla çarpılırsa 35-40 arasına gelir.

Ben de baktım.Araçların satış fiyat aralığı birbirine çok yakın.Bu da araçları aynı kişilerin veya aynı grubun satın aldığını gösterir.Ya bir inşaat veya madencilik firması bunları toptan aldı , ya da hurdacılar birleşerek aldılar.Eğer ikinci tezim doğru ise bunlar 2-3 ay zarfında min. 50.000 YTL fiyatla piyasaya çıkacak demektir.

Lütfen vosvoslara eski demiyelim. Vosvoslar eskimez. Vosvsoculuk öyle bir sevdaki bir ömür boyu ilk heycanıyla yaşanır.

Nadir Abi,

Hurdacılar alacaklardı en son 22.000' e kadarda göze almışlardı diye duymuştum ajanlardan.. Burdan anlaşılan mog lar en azından yürüyorlar heralde...

Jeepcj7' Alıntı:
toparlayıp şantiyelere satıyorlar zaten... aralarından offroad yapacak çıkacağını sanmam..kısmetsizler işte...

selamlar,
araçların 7 si de inanılmaz rakam ve fiyatlara satıldı ve birinide ben aldım, kısmetsiz değiller offroadınıda yapacak en azından bendeki,araç 2 gün sonra istanbulda olacak kısmet olursa,teslim aldım sürdüm denedim inanılmaz keyifli ve güçlü araçlarmış,araçların 4 tanesi ankaraya 2 tanesi kayseriye 1 tanesi de istanbula satıldı,saygılar.

yasarergun' Alıntı:
hayırlı olsun kazasız sürüşler

artık mogun hakkını verirsiniz sanırım
:smiley:

ayrıca mog aldıysanız ona uygun bir nick de bulursunuz artık

teşekkür ederim saolun,nick olayına geliyince sizde niva kullanıyorsunuz sizde nickinizi değiştirirseniz bende değiştireceğim :smiley: almagla mogcu olunmuyor hele bir araçla kaynaşalım sonra teklifinizi düşüneceğim.
ercumentoflas' Alıntı:
mahsuru yoksa kaça maloldu?
araçları ankaradan alan arkadaşlarla orada bir samimiyetimiz oluştu ve satmak için aldılar ben burdan aldığımız fiyatı söylersem pek etik olacağını düşünmüyorum,bu konuyu anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.

mogzilla' Alıntı:
Ben de baktım.Araçların satış fiyat aralığı birbirine çok yakın.Bu da araçları aynı kişilerin veya aynı grubun satın aldığını gösterir.Ya bir inşaat veya madencilik firması bunları toptan aldı , ya da hurdacılar birleşerek aldılar.Eğer ikinci tezim doğru ise bunlar 2-3 ay zarfında min. 50.000 YTL fiyatla piyasaya çıkacak demektir.

Nadir Bey ; selamlar.

Her nekadar kendimce Camper'cı vede Amerikancı olsamda forumdan bulaşan offroad ve özelliklede Mog virüsü beni haftada en az 1 kere ivedik hurdacılar sitesine yolumu düşürüyor. ;D
Bu gün , o Mog' lardan birini görmek ümidi ile Erdoğan ustaya yolumu düşürdüm. Araçlar henüz gelmemiş (1 tanesi gelmeden satılıkmış!!!)ama Hepsinin satış alnına yürüyerek geldiğini,motorlarının ve mekanik aksamının orjinal olduğunu sadece kaporta ve döşeme gibi sorunlarının
olduğunu söylüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri