Van Gölü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DOKTOR63 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,120
Adilcevaz ile muradiye arasında Erciş e de uğramıştık
ERCİŞ
benim askerlik yaptığım yer olası itibari ile ikinci memleketim gibidir.(12 ay)
ilk işimiz çarşını gezdik sonra Toki evlerin de olduğu bir bölge var Erciş in az dışında A101 VE MİGROS burada var Alışverişinizi burada yapabilirsiniz.
burada millet parkı var oldukça güzel ,suyumuzu buradan temin ettik sonra uygun yol üstü olmayan bir yere park ederek iki gün kaldık
sahil parkı yaklaşık 2 km harika bir manzara burası temiz , pazar karabalık fakat haftaiçi oldukça sakin tek tok araraçlar oluyor ,biz öğretmen evine yakın bir yerde kamp yaptık ,hiç kimse rahatsız etmedi bizi

Etiketler
tatvan
1692876349066

çak az resim çektiğim için resim yok gibi
eskiden çok çekiyordum ,bıraktım resim çekerken daha az zevk aldığımı fark ettim ,bazı şeyleri kaçırıyorum ,dönüp birde resimlere bakmıyorum o yüzden anlamsız geliyor bana

Van dan sonra Edremit te doğan kamping te 3 gün konakladık . sahil tamamen kum çakıl kaya yok mersin susanoğlu na benziyor 100 metre gidiyorsun su göbeğinde ,göle girecekler sabah ile öğle arası giriniz daha temiz ama sahilde göl de temiz değil,

B832f155 a6a6 4f34 a031 b37a6253a20c

39a24e12 ab23 4fd3 849c 90ca1c3ba2bf

405b4bf8 7a3f 4966 8546 9660814f1447

4a4fff3a 4283 4db8 a756 2a976f12303f

Doğan kamping te elektrik ,wc ve su var Ağaçlık bir alan fakat bulaşık yıkama yeri yok ,çamaşır makinesi ve Buzdolabı hizmeti yok

Seyahatimizin bitmesine yakın yol Güzergâhımıza ekleme yaptık rotadan çıkarak Şirnak ,
Hakkâri ve Mardin illerini ekledik ,
Hakkari ve şirnak Dağlık bir alan ,Dağlar çok güzeldi ,çatak deresi çok heybetli güzel di
Van kadar güvenli içinde kendimizi hissetmedik bir an önce şirnak a vardık gecelemek için sabah namazın dan hemen sonra Mardin e kadar durmadık . Her yerde askerlerimiz var dı Rabbim Askerlerimizi Polislerimizi korusun , Van gölü Etrafında nerede durursan dur nerede gecelersen gecele Güvenli idi
Mardin çok otantik güzel bir gezi idi buraya gidecekler Şanlıurfa üzerinden gidiniz
Van gölüne gidecekler Şanlıurfa Diyarbakır Bitlis üzerinden gitmeniz daha uygun olur .
Şanlıurfa gezileriniz için Şanliurfa

umarım faydalı olabilmişimdir...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

SON KONULAR

Geri