Wince Işletim Sistemi Için İgo Nextgen

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,574

Etiketler
merhaba,
igo klasörünü tek haliyle cihazın içine atıp, klasör içindeki .exe uzantılı dosyayı tanıttınızmı cihaza.
yani (igo/igo..._.exe) olarak.

evet aynı şekilde yaptım navigasyon başlatılamıyor diye uyarı alıyorum daha önce başka programlarda kulandım onlarda böyle bir sorun olmadı
acaba .exe dosyasında mı bir problem var
 

Merhabalar , aracımda wince işletim sistemli bir double din mevcut ? bu navigasyonu kullanabilir miyim ? linkler erişime kapandığı için ulaşamadım yeni link alabilir miyim acaba ?
 Teşekkürler hocam , navigasyon çalıştı fakat gps alıcısı bulunuyor diyor ama bulunan bir gps uydusu yok , önceki navigasyonda buluyordu bunda bir hareket yok , gps dosyalarını değiştirsek olur mu acaba ?
bu linkteki dosyayı indirip, içindeki sys dosyasını sizin klasöre ekleyip (eski .sys dosyayı yedekleyin)denermisiniz? olmaz ise bu programı deneyin.

WİNCE İGO PRİMO 9.6.13.267029.rar
 

Utku Bey Merhaba. En yakın tarihli linki denedima ancak çalışmadı. Tekrardan link paylaşabilir misiniz. Teşekkürler.
Hem primo yu hem de nextgen i denemek istiyorum. Bu mümkün olur mu acaba.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst