Yapmadan Dönme

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,723

penguen

Zirve
Mesajlar
1,599
Tepkime Puanı
11
- Veysal Karani Hazretleri ile İbrahim Hakkı Hazretleri Türbeleri görmeden,

- Ulu Cami gezmeden,

- Siirt Büryanı yemeden,

- Perde Pilavı tatmadan,

- Tiftik dokuma battaniyesi almadan,

- Bıtım sabunu almadan dönmeyin.
 

Etiketler
Ynt: Yapmadan Dönme

- Büryan Siirt'inmidir yoksa Bitlis'inmi tartışmaları sürsede, Siirt meydanda bulunan Bahattin büryan'ı tavsiye ederim özellikle sabah erken saatlerde yemelisiniz büryanı yoksa bişeye benzemez.

- Büryan dışında bişeyler yemek isterseniz Güres caddesi üzerinde Adanalı adında bir restorant bulunmakta burada özellikle lahmacun çok iyi ve tabi perde pilavıda burada bulunabilir.

- Yukarıda yazıldığı gibi Veysel Karani hazretleri ve İbrahim Hakkı hazretleride gezilecek yerler arasındadır. Özellikle İbrahim Hakkı hazretlerinin bulunduğu Tillo'ya (Aydınlar) gidip müzeyi gezmenizi tavsiye ederim (müzenin anahtarı caminin imamında) astronomi hakkında çok değerli eserler var. Buraya kadar gelmişken baraja da gidin manzara seyredin.

- Siirt - Eruh - Şırnak istikametine giderseniz bir kaplıca (çok iyi değil) ve botan çayı'da görülebilir...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,517
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst