Yardım a İhtiyacım Var Arkadaslar 5,2 / 4,0

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alphonsEray Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,548

alphonsEray

ÇAMUR VAR DEDİLER GELDİK :)
Yer
MALATYA
merhabalar arkadaslar bir grand cherokee almayı dusunuyorum iki tane araçbuldum kendıme sızlerin yorumunu bilgisine ihtiyacım var

1. 4,0 MOTOR İLE 5,2 MOTOR ARASINDA HANGİSİ TERCİH EDİLMELİ YAKIT OLARAK NASIL YAKIYOR
2. GRAND CHEROKEE ALIR KEN NELERE DIKKAT ETMEK LAZIM

SEÇTİĞİM ARAÇLAR BUNLAR...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-temiz-ve-bakimli-bi-arac-4x4-arazi-tasitidir-lpg-li-96370077/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-grand-cheeroke-bu-fiyata-inanilmaz-73001625/detay

Etiketler
Ynt: Yardım a İhtiyacım Var Arkadaslar 5,2 / 4,0

bu iki ilan içinde 5.2 olanda ön sağ alt sinyali değiştirmiş ama diğer taraf eski kalmış. tanesi 50 tl insan her ikisini de değiştirir. 50 tl masraftan kaçarak bu aracı kullandıysa sahibi ilgisiz olduğunu düşünürüm ve elerim. tabi kaçıncı sahipleri onu öğrenebiliyormuyuz yoksa bilinmeyen bir denklem mi o da önemli. kasa aynı kasa o yüzden 5.2 olsun ama başka bir 5.2 olsun bana göre. objektif olmam zor. evet 4.0 da güçlü bir motor ama ben kullandım ve beni mutlu etmedi 5.2 ye nazaran. benim oyum 5.2'den yana...mantıklı sebebi yok tamamen duygusal....

mertbirincioglu' Alıntı:
bu iki ilan içinde 5.2 olanda ön sağ alt sinyali değiştirmiş ama diğer taraf eski kalmış. tanesi 50 tl insan her ikisini de değiştirir. 50 tl masraftan kaçarak bu aracı kullandıysa sahibi ilgisiz olduğunu düşünürüm ve elerim. tabi kaçıncı sahipleri onu öğrenebiliyormuyuz yoksa bilinmeyen bir denklem mi o da önemli. kasa aynı kasa o yüzden 5.2 olsun ama başka bir 5.2 olsun bana göre. objektif olmam zor. evet 4.0 da güçlü bir motor ama ben kullandım ve beni mutlu etmedi 5.2 ye nazaran. benim oyum 5.2'den yana...mantıklı sebebi yok tamamen duygusal....

aslında 12 13 bin liralık araba arıyorum hanı çok ta ıyı beklememek lazım

bunlarda yakıt durumu nedir tahmınen acaba

5.2 de 40-50 krş yakar normal olarak benimki 55-60 krş yakıyor lastik ve yükseltme olduğu halde...

mertbirincioglu' Alıntı:
5.2 de 40-50 krş yakar normal olarak benimki 55-60 krş yakıyor lastik ve yükseltme olduğu halde...

hımm bu araçları alırken nelere dıkkat etmek lazım acaba

alphonsEray' Alıntı:
hımm bu araçları alırken nelere dıkkat etmek lazım acaba

şimdi listeyi baştan yazmak uzun sürer eski konulara bir bak ''zj alırken nelere dikkat etmek lazım'' diye bir veya daha fazla konu olması lazım listenin çıktısını alırsın araca öyle alıcı gözle daha rahat bakabilirsin.

Bu arada 5,2 için 550 beygir mi yazılmış yoksa ben yanlış mı gördüm? Bizim araçların 550 beygir olanları mı var yahu? Ayrıca 4.0 için çelik jant yakışmış demiş ama bence çelik jant da içindeki teyp de ve öndeki parlak ızgara da yakışmamış. Orjinal kalsaydı daha iyi olurdu benim şahsi fikrim...

kulaksizcumhur' Alıntı:
Bu arada 5,2 için 550 beygir mi yazılmış yoksa ben yanlış mı gördüm? Bizim araçların 550 beygir olanları mı var yahu? Ayrıca 4.0 için çelik jant yakışmış demiş ama bence çelik jant da içindeki teyp de ve öndeki parlak ızgara da yakışmamış. Orjinal kalsaydı daha iyi olurdu benim şahsi fikrim...

yanlış yazmıs olmalı ..

bu arada tavsiye edeceginiz malatya ya yakın 15 bin limitli arac arıyorum bilginize

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-jeep-grand-cherokee-5-2-97626295/detay/

ÖN DÜZENİN DE 500 TL MASRAFI VARMIS DEMMESİNE GORE 13000 TL İSTEGİNİ SOYLEDİ BU ARAC İÇİN NE DUSUNURSUNUZ ACABA

4.0 5.2 den daha az yakmıyor uzun yolda. ancak şehir içinde bir miktar daha az yakıyor. 5.2 daha sessiz 4.0 daha görültülü. 5.2 sürekli 4 çeker. 4.0 Zj lerin bazıları selectrack arkadan itiş isteğe bağlı 4 çeker. bizimkisi böyle mesela.

bütçeniz bu ayarda ise görselliğe değilde mekanik olarak en kusurusuza bakmanızı öneririm. çünkü sahibi sıkışık değilse kimse düzgün aracı ucuza satmıyor artık.

KLL' Alıntı:
4.0 5.2 den daha az yakmıyor uzun yolda. ancak şehir içinde bir miktar daha az yakıyor. 5.2 daha sessiz 4.0 daha görültülü. 5.2 sürekli 4 çeker. 4.0 Zj lerin bazıları selectrack arkadan itiş isteğe bağlı 4 çeker. bizimkisi böyle mesela.

bütçeniz bu ayarda ise görselliğe değilde mekanik olarak en kusurusuza bakmanızı öneririm. çünkü sahibi sıkışık değilse kimse düzgün aracı ucuza satmıyor artık.

AYNEN BENIM İÇİÇN MEKANİK ÖNEMLİİ KAPORTA İLE İLGİLİ SIKINTIM YOK ZATEN HIÇ SORMUYORUM BILE

bir araç daha :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-elit-otomotiv-den-1994-model-grand-cherokee-98352436/detay/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR