Yeni Bir Ln65

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buzgibi01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 753

buzgibi01

Ana Kamp
Mesajlar
99
Tepkime Puanı
0
Yer
Adana
Arkadaslar merhaba uzun bir lada niva macerasin dan sonra sorento 2007 almıştım. Tamamen köy hayatına geçince sorento parca yakit vb şeyler yuzunden beni üzmeye başladı. Simdi birtane ln 65 87 model almaya karar verdim.Bilmiyorum iyimi kötümü yapıyorum karar aşamasındayım daha siz sevgili arkadaşlarımdan istediğim parca olarak tamir olarak üzücü bir arac mıdır. Klima vb lüks olarak bir sıkıntım yok.
Yardimci olursaniz bilgi verirseniz cok sevinirim.
Şimdiden yardimci olabilecek arkadaşlara cok tesekkur ederim
 

Merhaba, o fiyatlara 2006 Mitsubishi L200 Magnum bakın derim. Hem daha yeni araç, hem klimalı, hem elektrikli diferansiyel kilitli. Yolda, dağda bırakmaz çok sağlam bir araçtır.

Ne alırsanız, hayırlı olsun :wink:
 

Ln106 ve Ln65 arasında teknik ve donanımsal farklılıkları bilen veya bu konuda görüş verebilecek dostlardan kimse var mı?
Mesela bir önceki mesajdaki arkadaşım neden L200 Magnum dediniz, özellik olarak farklılıkları nedir?
Selamlar, saygılar
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,517
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst