Yeni Doblo Karavan Yapımı Micro Camper

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cebocan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 139,382

Etiketler

Ynt: Yeni Doblo Karavan Yapımı Micro Camper

cebocan' Alıntı:
Araya Tatil girdi ilgilenmedim ama tatilden sonra projemi bitircem
Tatil matil derken kaytarıyor sun gibi.Biz ihtiyar halimizle bile,yedi ayda bitirdik.Başla bakalım da görelim gelişmeleri.Hadi sevgiler de bizden olsun.

Micro Kampervanlar sehir kullanicilari icin pratik cozumler. Umarim en kisa zamanda hayalinizdeki gibi bir arac yaparsiniz.

Bugün Mobilya için malzemeleri aldım. dışardan bakınca ne ki 1,5 tabaka sunta gibi görünüyor. evet bu işin en ucuz yanı belkide suntası ray sistemi ve bas kilit için 311tl para ödedim bakalım kaça patlıycak

IMG 20141022 143251

doblo ya da connect tarzı araçlarda ön koltuğa kadar olan mesafe nedir acaba?

yatağın uzunluğu ve genişliği ne kadar olacak?

nereye baktıysam bu bilgiye ulaşamadım. bu konuda bilgi verebilir misiniz .

kolay gelsin bu arada

Doblonun uzunlugunu tam bilmiyorum fakat bu tarz araclarda onkoltuklari hafif yatirarak 175-180 cm uzunlugunda bir yatak yapilabiliyor. Genislik modelden modele bir kac cm degismek kaydiyla 120cm civari.

Sent from my iPad using Tapatalk

melihbozkurt' Alıntı:
Doblonun uzunlugunu tam bilmiyorum fakat bu tarz araclarda onkoltuklari hafif yatirarak 175-180 cm uzunlugunda bir yatak yapilabiliyor. Genislik modelden modele bir kac cm degismek kaydiyla 120cm civari.

Sent from my iPad using Tapatalk

teşekkürler .. yeterli bir uzunluk sayılır .. boyum 183 ama hafif çapraz yatarım olur biter :smiley:

zaten 2010 sonrası yeni kasada dobloda bagaj bölümü için alt bir kademe yapılmış .. hiçbir ekleme yapmadan dümdüz alan elde edildiğini öğrendim bugün bu forumdan .. araştırdığımda da dediğim gibi 2010 sonrası yeni kasa doblolarda var bu .. umarım bir tane alıp istediğim şeyi yapabilirim ..

tennozer' Alıntı:
doblo ya da connect tarzı araçlarda ön koltuğa kadar olan mesafe nedir acaba?

yatağın uzunluğu ve genişliği ne kadar olacak?

nereye baktıysam bu bilgiye ulaşamadım. bu konuda bilgi verebilir misiniz .

kolay gelsin bu arada

Internetten Doblo için ölçüleri buldum. 1820mm sanırım.
http://goo.gl/iUyGtI

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,093
Kaydolan Son Üyemiz
ata bey

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR