Yeni Gezi, Etkinlik Ve Kamp Aracım: Maviş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,647
Ynt: Yeni Gezi, Etkinlik Ve Kamp Aracım: Maviş

Merhaba arkadaşlar,

Bugün de Pazar evdeyim pijama terlik keyfi yapıyorum hava çok soğuk evim sıcacık dolayısıyla evimdeyim discovery channel izliyor televizyon karşısında tembellik yapıyorum özgürce...

Etiketler

Merhaba arkadaşlar,

Bugün de hava çok soğuk olmasına rağmen mavişimle okula gittim. Okul çıkışı mavişimle solo kipaya uğradım ve kendime bir yemek ısmarladım. Kipadan okumak için yeni bir kitap alıp sonuçta sıcacık şirin evime geldim. Bugünün geri kalanında biraz kitap okumayı düşünüyorum arkadaşlar.

1970678 615357761943159 7447157973320939473 n

1555360 615357715276497 7735190251172657645 n

10891700 615357705276498 6766354689113114272 n

Bugün de Mavişimle okuluma gidip geldim. İzmir çok soğuk ve kar yağıyor. Bugün de sıcacık evimde oturup kitap okuyacağım arkadaşlar. Kitap okumayı seviyorum. Belki kendime bir de sıcacık kahve yaparım birazdan pijama terlik keyfi en güzeli bu soğukta.

Uzun geziler için mecburen yazı bekliyorum arkadaşlar. Ne arabam ne de karavanım var bir tek mavişim var ve onunla geziyorum. Konaklamaları Öğretmenevleri pansiyon otel ve motellerde yapıyorum. İşte ben böyle solo yaşıyor ve solo geziyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Bugün hava çok soğuk olduğu için dünden de yerde don olur korkusuyla motora binmedim Okuluma İzbanla gidip geldim. Yarından itibaren motora binmeye devam edeceğim. Şimdi küçük şirin sıcacık evime geldim. Çerez ve internet keyfi yapıyorum. Hava böyle açık olursa haftasonu bir gezi programı yapabilirim belki mavişimle solo.

Selamlar herkese İzmir'den...

Gezilerimi,

1-Motorsikletle
2- Mümkünse solo olarak
3-Kendi keseme uygun olarak, En uygun bütçeyle
4-Özgürce kimselere muhtaç olmadan
5-Öğretmenevleri otel motel ve pansiyonları konaklamak için kullanarak
6-Haftasonu gezileri ve yazın uzun geziler şeklinde gerçekleştirmeye çalışıyorum...

Arkadaşlar,

Bugün de hava çok çok soğuk olduğundan okuluma izban ve otobüsle gittim. Okuldan sonra çok şükür küçük huzurlu evime geldim. Boş zamanlarımda evimde oturup keyif yapıyorum.

Arkadaşlar,

HAyatta hiçbir kimseden maddi manevi hiçbir beklentim yok. Kışları biriktirip yazları özgürce solo gezerek harcamaktayım. Kendi evimi aldım, motorsikletimi yeniledim hayattan maddi olarak başka hiçbir beklentim yok. Biriktirebildiğim paramı rahatlıkla özgürce solo gezmek için kullanacağım. Elbette benim hiçkimse ile aşık atacak bir maddi durumum yok. Çok fazla borç ödüyorum arkadaşlar. Yine de kışları biriktirebildiğim kadarıyla yazları özgürce solo gezeceğim arkadaşlar. Konaklamaları öğretmenevleri, pansiyonlar otel ve motellerde yapacağım arkadaşlar

Selamlar.

Merhaba arkadaşlar,

Bugün de evimdeyim. Hava hala motorla gezmek için çok soğuk. Ben de haftasonumu evde Belgesel izleyerek geçiriyorum.

Herkese İzmir'den selamlar.

Merhaba arkadaşlar.

Bugün de evimdeyim pijama terlik keyfi yapıyorum. Motorla gezeceğim günler de gelecek inşallah. Bugünlük evdeyim.

Selamlar herkese...

Arkadaşlar,

Artık sadece mavişimle sadece solo geziyorum. Daha önceden de kimseye bir muhtaç kalmışlığım olmadığı gibi bundan sonra da olamaz. Özgürce motorumla solo geziyorum arkadaşlar...

Merhaba arkadaşlar,

Bugün de işime izbanla gidip geldim. Bugün de hava soğuk ve rüzgarlıydı. İnşallah havalar daha iyileşirse işe motorumla gitmeye devam edeceğim. Çok soğuklarda ve yağışlı havalarda motora binmemeye gayret ediyorum. İnşallah motorumla bol bol solo gezeceğim yaz ayları da gelecek arkadaşlar. Motorumla uzun geziler yapmak için şimdiden hazırlıklarımı yapıyorum. Bunun için motorsikletime yan çantalar aldım mesela. Benim kimseye karşı bir minnetim ve bir müşkülüm yoktur arkadaşlar özgürce motorumla solo gezeceğim gelecekte de tıpkı daha önceki motorumla da yaptığım gibi. Konaklamaları öğretmenevlerinde otel ve pansiyonlarda yaparak özgürce turlar atacağım ve önce güzel ülkemi sonra da yurtdışını motorumla solo gezeceğim.

Bugün havaların biraz düzelmesiyle işime mavişimle gidip geldim dönüşte de kipaya uğradım. Bugün güzel bir gündü İzmir'de...

10931414 620622431416692 4802876072450300347 n

10311360 620622578083344 1900769491871630153 n

10931537 620622464750022 8991732987135757807 n

Yücel Bey Merhaba,

Çelebi'nin yapım aşamalarını ilgi ile okumuştum. Sonrasında önceki motorunuz derken, şimdi bizi Maviş ile tanıştırdınız. Solo gezileri seviyorsunuz ve rahat hissediyorsunuz. Geçen günlerde aşağıda verdiğim web sitesinde katlanır bisiklet karavanı gördüm. Aklıma ilk siz geldiniz. Motorsiklete de uyarlanabilir. Bilmiyorum ne düşünürsünüz.
http://www.livinginashoebox.com/this-foldable-bicycle-camper-lets-you-live-comfortable-on-the-road/

Widepathcamper bicycle trailer camper 3

Widepathcamper bicycle trailer camper 1

Widepathcamper bicycle trailer camper 5

Widepathcamper bicycle trailer camper 6

Widepathcamper bicycle trailer camper 8

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR