Yeni Karavanım '' Whitestar ''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cemsar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 58
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,480
Ynt: Yeni Karavanım '' Whitestar ''

2.

Jk   Kopya   Kopya   Kopya

Etiketler

cemsar' Alıntı:

Bu yerleşimde;Mutfak arkaya alınmış ama ölçü değişmemiş.
Döner koltuklar ;yatak ölçüsüne dahil edilmemiş.
Atık ve temiz su depoları arka tarafta olabileceği düşünüldüğünde; önden çekişli araca etkisi nedir.
Bu ve diğer görsellerde;Gece araca giriş çıkışlar sağ ön kapıdan yapılacaktır.
Buz dolabı yerini göremedim.
Bağaj düşünülmemiş.

hocam tşk ederım mutfak 70 cm genıslıgınde bana yeterlı geldi buzdolabı evyeocak kombınasyonunun altında 50lt hacımlı komprosorlu düşünüyorum daha evvel kullanmıştım memnundum sadece ufak bıraz tuvalet portatıf olucak zorda olsa alıştım eskı aracımdan lavobo klozetın ustunde açılır kapanır bı sıstem olucak depolara gelınce temıs su deposunu mevcut stepne yerıne koyacağım stepneyıde arka bagaj kapağına asacagım atık su ıcın depo alt tarafa sıgdırabılırsem 50 lt kadar koyma arzusundayım olmassa koymucam araba arkadan cekışli son resımde banyo ıle mutfak karşılıklı pek ıcıme sınmesede yatak ıcın rahat alanı bole saglayabıldım on koltukları döner yapıcam ısteenırse yatağa ılave edılebılınır bagaj onemlı tabııkı tavanada portbagaj koyamıcam hem yüksek hemde gunes panelı takıcam yer yok bıtek koltukların altı kalıo zaten 2 kısılık bir araç

cemsar' Alıntı:
hocam tşk ederım mutfak 70 cm genıslıgınde bana yeterlı geldi buzdolabı evyeocak kombınasyonunun altında 50lt hacımlı komprosorlu düşünüyorum daha evvel kullanmıştım memnundum sadece ufak bıraz tuvalet portatıf olucak zorda olsa alıştım eskı aracımdan lavobo klozetın ustunde açılır kapanır bı sıstem olucak depolara gelınce temıs su deposunu mevcut stepne yerıne koyacağım stepneyıde arka bagaj kapağına asacagım atık su ıcın depo alt tarafa sıgdırabılırsem 50 lt kadar koyma arzusundayım olmassa koymucam araba arkadan cekışli son resımde banyo ıle mutfak karşılıklı pek ıcıme sınmesede yatak ıcın rahat alanı bole saglayabıldım on koltukları döner yapıcam ısteenırse yatağa ılave edılebılınır bagaj onemlı tabııkı tavanada portbagaj koyamıcam hem yüksek hemde gunes panelı takıcam yer yok bıtek koltukların altı kalıo zaten 2 kısılık bir araç

son yerleşimde mutfak 60cm yazılmıştı.Şase altı boşluklar polyester depo olarak değerlendirilebilir,boşluklara yerleştirilir.Hücre hücre birbirine bağlanır.Arabanın arkadan çekişli olması arkaya yükleme de sorun teşkil etmeyecektir.Ön koltukları dönerli yaptığınızda 45 derece dönüşte karşılıklı oturulabilinir,ortaya portatif masa montajı yapılabilir.
başarılar.

cemsar' Alıntı:
merhaba yeni karavanımın ilk resimleri

Hayırlı olsun....Kazasız belasız iyi günlerde kullanın... Ancak Resimler silindi mi? Sitede resim görmek imkanı ortadan kalkmış gibi... Hangi resmi tıklasak ortada resim yok... Sebebini bilen var da açıklarsa memnun olurum....

Sayın cemsar, hernekadar resimleri göremesekte herşeyin gönlünüze göre olduğunu tahmin ederek hayırlı olsun diyor, yollarda görüşmek üzere güzel geziler diliyorum. Sevgi ve Saygılarımla.

resimler açılmadığı ıcın yeni bıkac tane yukluyorum aracın ıc kaplaması mobılya ıslerı ıcın bayram sonrası start verıorum elıme gecdıkce gereklı malzemelerı topluyorum ılk olarak ön koltuğu teklıye cevırdım tavanına 85x60 tavan camını taktırdım

DSC01142

DSC01143

DSC01144

DSC01141

iç yerleşim bu şekilde düşünüyorum aslında mutfağı en arkaya wc ın karsısına alıcaktım ama tabanda 70x160 olmasına rağmen tavana doğru cok sıkıntılı bı hal alıo o yuzden sadece o kısmı banyo olarak bırakmaya karar verdım

Jk   Kopya   Kopya 2

Jk   Kopya   Kopya 3

bu arada arabanın bakımlarını yaptırtmak ıcın lıft e kaldırttım ve alt kısmının depolar ıcın cok uygun olmadığını gordum mevcut stepneyı yerınden alıp arka bagaj kapağına taktırıcam stepne yerınede 50 lt lık semsıye bıdonu buldum onu temız su deposu olarak kullanıcam bu arada starexler cok yakar solentısınıde doğruluyorum araç boş haldeyken bıle sehır ıcınde 450 krs sehır dışında 400 kuruş yaktı o yusden cok fazla agarlık yapıcak şeylerden kacınıcam mumkun olduğunca..

Bidon

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

SON KONULAR

Geri