Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 187,142


Netflix'te Don't Disturb'u izledim. Cem Yılmaz yine güzel bir film çekmiş. İzlemeye değer buldum. Netflixte bulduğum içerikler ucuz yoldan vakit geçirmeyi sağlıyor, Üstelik hem köyde hem de şehirdeyken...
 

Son derece iyi ve saygın bir arkadaşım. Bana yanlış yapanlar sonuçta yanlış yaptılar. Beni böyle şeylerle kaybeden insanları ben de bir kenara ayırmak zorunda kalıyorum. Sürekli birileri arkamdan yalan mı konuşuyor endişesiyle yaşayamam. Yalanla iş yaptığını görmem bir insanın bitmesi için yeterli bence...
 

Herkes gibi her türlü yaşamaya hakkı olan birisiyim. Bu tip konularda yalanlar uydursalar da sonuçta bununla da bana hiçbirşey yapamadıklarını hepberaber görüyoruz arkadaşlar... Ortada bir şeyler olduğu yokken sırf hakaret etmek istediniz diye insanlara bir şey olmaz. Kaldı ki siz yalancının, haysiyetsizin birisiniz.
 
Ben artık derneğimin etkinliklerinde var olmaya çalışıyorum. Bu dernekteki arkadaşlar benim kafama uygun düşüncelere sahipler. Hepsi çok değerli kampçılar. Farklı karavanları ve çözümleri var.
 

1702307260266
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,908
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst