zj acil yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan coolcat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,316

coolcat

Ana Kamp
Herkese selamlar uzun yıllar süren binek araç maceram ve zjlere bakıp iç geçirmelerden sonra oyuncağıma kavuştum.
94 model zj ile aranızdayım
Aracımda belli başlı problemler var bunlardan bazıları egr valfi oksijen sensörü, coolant sensor bad, ön difransiyelde vınlama ve direksiyonu tam sağ sol yapınca sağ akslardan gelen tıkırdı ve koordineli olarak aracın öne atlaması ve dün itibariyle death wobble bu sorunlarla ilgili izmirde kimden yardım alabilirim
Yardımlarınızı bekliyorum

Etiketler

Ynt: zj acil yardım

coolcat' Alıntı:
Herkese selamlar uzun yıllar süren binek araç maceram ve zjlere bakıp iç geçirmelerden sonra oyuncağıma kavuştum.
94 model zj ile aranızdayım
Aracımda belli başlı problemler var bunlardan bazıları egr valfi oksijen sensörü, coolant sensor bad, ön difransiyelde vınlama ve direksiyonu tam sağ sol yapınca sağ akslardan gelen tıkırdı ve koordineli olarak aracın öne atlaması ve dün itibariyle death wobble bu sorunlarla ilgili izmirde kimden yardım alabilirim
Yardımlarınızı bekliyorum

death wobble sorunu için direksiyon amartisörünü değiştirmeniz gerekebilir, coolant sensor bad soğutma suyu seviyesinin düşük olduğunu gösterir yada su şişesinde bulunan sensörün arızalı olduğunu gösterir,tam sağ sol yaptığınızda gelen tıkırtı önden geliyorsa sesin geldiği yöndeki aks arızalı demektir,arkadan geliyorsa LSD kilitlerinde geliyordur LSD den geliyorsa çok önemli bir şey değildir,eğer parça lazım olursa özelden bir telefon numarası gönderiyorum size yardımcı olur bu parçaları her hangi bir tamirci takabilir hatta kendiniz bile takabilirsiniz..selamlar..

Ynt: zj acil yardım

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim yakında araç fotoğraflarını ekleyeceğim

Ynt: Zj Acil Yardım

bu sabah zj ile oynaşmam sona erdi bir direksiyon amortisörü ve ufak bi direksiyon kutusundan boşluk alarak sorunu çözdüğüme inanıyorum. burdan yardım eden arkadaşlara teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR