58ayhan kullanıcısının son içeriği

1. 58ayhan

herkese güzel günler diliyorum

herkese güzel günler diliyorum
  2. 58ayhan

dostlarım çok zaman oldu buralardan koptuk şimdi yavaş yavaş kendimizi buraya yönlendireceiğm

dostlarım çok zaman oldu buralardan koptuk şimdi yavaş yavaş kendimizi buraya yönlendireceiğm
  3. 58ayhan

2015 De

Çok net olmasa da aynı gec domuzlar
  4. 58ayhan

2015 De

Evet MEHMET BEY BU TALİHSİZ OLAYI BERBER YAŞADIK ÇOK SIKINTILAR ÇEKTİNİZ AMA ARACINIZIN BİLMEDİĞİNİZ YERLERİNİ DE YENİDEN KEŞFETTİNİZ..
  5. 58ayhan

2015 De

6. 58ayhan

2015 De

Mehmet bey aynı geceyi domuzlarla birlikte geçirmiştik bizi unutmussunuz
  7. 58ayhan

2015 De

8. 58ayhan

Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Değerli, dostlarım çok zaman oldu burada bir şey paylaşmayalı ama gördüm ki poyrazlar o güzelliğinden bir şey kaybetmemiş. Başka zamanda başka yerlerde de görüşmek umuduyla saygılar
  9. 58ayhan

Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları.

Ynt: Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları.
  10. 58ayhan

Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları.

Ynt: Bursa Kamp Ve Karavan Derneği 30.yıl Kutlamaları. İki kişi olarak katıla cam karavansız olarak otelde yerimi ayırttım bur da güzel dostlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşaya cam katkılarından dolayı herkese teşekkür ederim
  11. 58ayhan

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Kamil Bey olacaktı deminki yorumda yanlış oldu özür Saygılar
  12. 58ayhan

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Kemail bey şu anda yapılan Ankara sigortanın altında yapıyorsanız bildirin şu an Ankara sigorta Sağ olsun gereken yardımı yaptı ben ce bir sigorta şirketinde buluşmak ta fayda var derim fazla kafamız karışmadan şu an her şey iyi gidiyor gibi
  13. 58ayhan

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Değerli dostlarım 15 günden beri bu konuyu sanal alemimiz Facebook ta paylaştım ve bu zaman kadar da 10 dan fazla arkadaşımı Ali kardeşime yönlendirdim ve sigortalarını yaptırdık halen bazı arkadaşlarımızın kafasında soruları çözmüş değilim ben dahi...
  14. 58ayhan

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Çok değerli dostlarım biliyorsunuz trafik sigortalarından hepimizin şikayeti var onun içinde içimizden gezen bilir üyelerimizin çabaları neticesinde 1000 tl gibi olan fiyatları 300 tl çekerek Ankara sigortada toplamakla bütün karavancılara hizmet...
  15. 58ayhan

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? İnsan biraz foto koyar boş gezmenin anlatmanın faydası yok özledik sizleri biraz yüzünüzü görelim dedik yani bizleri özleyenlere gitsin fotomuz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR