8TORnADO9 kullanıcısının son içeriği

1. 8

DACİA 2013

Ynt: DACİA 2013 İnşallah Duster da yenilenir gelecek yıla.Yeni Sandero, İngiltere sitesinde de var.
  2. 8

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları Cem kardeş,araç çıkalı 3 yıl olmuş,seneye makyajlanır diye bekliyorum. 4 yıl aynı aracı satmazlar,eksiklerini onlar da biliyor. Makyajlanınca fiyatı düşmez artar zaten,bunu herkes bilir. ;) Seneye erteledim ben de Duster alımını...
  3. 8

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları Bu yıl makyajlanır mı acaba? Bilen var mı arkadaşlar?
  4. 8

İngiliz Duster

Ynt: İngiliz Duster Makyajlısı ile eskisi arasında dağlar kadar fark var,yenisi daha modern,kumandalar da aynı,cam açma düğmeleri de kapılara alınmış yenisinde. Şimdiki hali gerçekten berbat,çok basit duruyor.O araca o kadar da basit bir konsol olmamalı,Renault Duster'ı iyice inceleyin,farkı...
  5. 8

İngiliz Duster

Ynt: İngiliz Duster Ama bu haksızlık,biz de bundan istiyoruz.Bana Konya ve Ankara bayileri 2013'te de makyaj görünmüyor dediler ama ne kadar doğru bilemem tabi ki...
  6. 8

Duster 4x2 1.5 dci 110 bg fiyat

Ynt: Duster 4x2 1.5 dci 110 bg fiyat Yok mu bir arkadaş yardımcı olacak?
  7. 8

Duster 4x2 1.5 dci 110 bg fiyat

Ynt: Duster 4x2 1.5 dci 110 bg fiyat Arkadaşlar,Dacia Konya bayisine gittim bugün,4x4, asr+esp+look paket+güvenlik paketi+deri direksiyon ve vites topuzu araç alacağım ama makyajlanır diye sene sonunu bekliyorum.Dacia'nın resmi sitesinde araç 49,000 TL'den başlarken bayi bana 50.000 TL...
  8. 8

Dacia - Duster'in Eksileri

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri ABS ve esp çalışmış sadece,araçla zıpladıysanız tekerlekle bağlantısı zayıf kaldıysa yerin o ara çalışmıştır abs ve esp.
  9. 8

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi O motor kullanılmaya başlandı ama Renault'larda tabi ki. Duster'a koyacaklarını sanmıyorum,fiyatı artar baya.
  10. 8

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Sevgili Monti,hayırlı olsun o zaman.Belki alacağın zamana kadar makyajlanır,işin açığı ben de alacağım ama makyajlanır diye bekliyorum. :) En azından yıl sonuna doğru bekleyeceğim bakalım.
  11. 8

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Sevgili Monti,neden bu kadar acil otomatik vites ihtiyacı doğdu? Araçtan memnun değil misiniz?
  12. 8

Duster Farklı kokpit

Ynt: Duster Farklı kokpit Ben bir farklılık göremedim ama...
  13. 8

duster kaportası sağlam mı değil mi ?

Ynt: duster kaportası sağlam mı değil mi ? Çarpışma testlerinde araçlar 64 km/s hız ile çarparlar.Yani en sağlam araç da 64 km hız ile çarptırılır ve koruma puanlarını ona göre alır.Bende Fiorino var,Duster'dan 45 cm kısa ve 10 cm dar,ağırlığı 1265 kg.Kapılarını bilenler bilir,ağırlık olarak...
  14. 8

duster kaportası sağlam mı değil mi ?

Ynt: duster kaportası sağlam mı değil mi ? Çarpışma testinden 3 yıldızlı ama koruma oranı % 74.Aslında o puanı alan araçlar 4 yıldız alıyor fakat Duster'ın kapıları biraz fazla aralanmış ve araç ceza puanı almış. Tavan testi yok onu bilemem.
  15. 8

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Duster ne zaman makyajlanacak bilen var mı? :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri