ahmetnuray kullanıcısının son içeriği

1. ahmetnuray

Kuantum Düşünce

KUANTUM DÜŞÜNCE AHMET NURAY (Eklenme tarihi:31.12.2008) KUANTUM DÜŞÜNCE Ahmet Nuray Kuantum Düşünce Sanatı tanımını yaparak yazıma başlamak istiyorum. Kuantum Düşünce pozitif enerji insancıl yaşam, bütün bu kelimelerin anlamları hep aynıdır. Kuantum Düşünce Sanatı çok eski çağlardan beri...
  2. ahmetnuray

Yeni Yıl Gözyaşları

YENİ YIL GÖZYAŞLARI (Eklenme tarihi:30.12.2008) İşte yeni bir yıl daha geldi geliyor Derken ömür bir yıl daha tükeniyor. Erdemliğe doğru geçirilen zaman eriyor Günler, aylar, yıllar durmadan geçip gidiyor. Zaman durmaz akar nehirler misali Yeşeren düşler baharı müjdeler gibi Titreyen...
  3. ahmetnuray

İlham Dediğimiz Nedir Ki ?

İlham Dediğimiz Nedir Ki ? (Eklenme tarihi:03.11.2008) İlham dediğimiz nedir ki; sevmek, sevildiğini hissetmekten başka. Yazar olmak neymiş ki; kalemi ruhla bütünleştirmekten başka. Şu anda hissetmedikten sonra, yazmak için yazmadıktan sonra, satırlarla bütünleşmedikten sonra yazmanın anlamı...
  4. ahmetnuray

Zaman İçinde Bir Tünel Bekilli

Ynt: Zaman İçinde Bir Tünel Bekilli MUSTAFA KEMAL ATATÜRK (Eklenme tarihi:09.10.2008) O mavi gözlü bir gün gelecek Yüreklere sular serpilecek Kaybolmaya yüz tutmuş gelecek Bir kez daha yeşerecek. Mustafa'dır onun adı.Umutlarda Gelecek olanın ne idi adı? Ahmet, Mehmet Cemil olsa...
  5. ahmetnuray

Mustafa Kemal Atatürk

O mavi gözlü bir gün gelecek Yüreklere sular serpilecek Kaybolmaya yüz tutmuş gelecek Bir kez daha yeşerecek. Mustafa dır onun adı.Umutlarda Gelecek olanın ne idi adı? Ahmet, Mehmet cemil olsa Mavi gözlü umut olsa Son kez. Geleceğimiz olsa Kemal olsa adı. Mavi dünyanın Geleceğine inandığımın...
  6. ahmetnuray

Ynt: Zaman İçinde Bir Tünel Bekilli
  7. ahmetnuray

ZAMAN İÇİNDE BİR TÜNEL BEKİLLİ (Eklenme tarihi:16.08.2008)
  8. ahmetnuray

Ahmet Nuray'ın 2010 Türkiye Olimpiyat Heykelleri

Ahmet Nuray:2010 Olimpiyat Türkiye.
  9. ahmetnuray

Eller, Geçmişi Yarınlara Taşıyan Eller

ELLER; GEÇMİŞİ YARINLARA TAŞIYAN ELLER (Eklenme tarihi:04.08.2008) Tarihin derinliklerindeki güzellikleri gelecek nesillere taşıyan eller. Dün, bugün ve yarın kültürel, sosyal zenginliklerimizin tanıtımında yardımcı olan eller. Yaratıcılığını pozitif düşünce ile geleceğe aktaran eller. —İlk...
  10. ahmetnuray

Yara Benim Can Benim

YARA BENİM CAN BENİM (Eklenme tarihi:18.09.2008) YARA BENİM CAN BENİM Bu sabah içimden geldi birden. Haberlerin beni üzdüğünden Paylaşmak lüzumu hissettiğimden [attachment=1] Siz bir olun. Ben yazayım Yürekleri dağlayayım. Sessizce içime akıtayım, Yara benim, can benim. Sayenizde...
  11. ahmetnuray

Bekilli Kültür-Sanat Şarap Sirke ve Üzüm Festivali Hazırlıkları Tamamlandı

BEKİLLİ KÜLTÜR-SANAT ŞARAP SİRKE ve ÜZÜM FESTİVALİ HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI 22-23-24 Ağustosta Bekilli Kültür-Sanat Şarap Sirke ve Üzüm Festivalinde misafirlerini ağırlayacak olan yöre halkı şimdiden heyecan içinde. Ellerinden gelenin en iyisini yapan yetkililer ve yöre halkı Festivalin en iyi...
  12. ahmetnuray

Pedagoji Sanatçısı Ahmet Nuray Anadolu Turunda

Pedagoji Sanatçısı Ahmet Nuray 17 Sene Sonra Anadolu Turunda —22–23–24 Ağustos’ ta Kültür Sanat Festivaline hepimiz davetliyiz. Ahmet Nuray ile röportaj: Berrin Savaşcı —Sayın Ahmet Nuray yurtdışı faaliyetlerinizi biliyoruz. 17 sene aradan sonra Neden Avrupa ya da Amerika değil Anadolu turuna...
  13. ahmetnuray

Bekilli'de Keşfedilen Altın Madeni

Bekilli'de Keşfedilen Altın Madeni Bekili diyarının altınları Yemeden sarhoş ediyor insanları Altın sarısı üzüm bağları Bekilli oldu hazineler diyarı Bekilli altınları salkım saçak Bağ bozumu zamanı oldu olacak Ağustos'ta Festivaller başlayacak Kültür Sanat kenti Bekilli olacak Kuantum...
  14. ahmetnuray

Ahmet Nuray:2010 Olimpiyat Türkiye. Hayallerin Gerçekleşmesi İçin, Hayal Kurmak

Ahmet Nuray:2010 Olimpiyat Türkiye. Hayallerin gerçekleşmesi için, hayal kurmak gerekir. www.ahmetnuray.com (Eklenme tarihi:09.07.2008) Türkiye’de daha önce yapılacağını zannettiğimiz olimpiyatları desteklemek adına, Ahmet Nuray:“Olimpiyat Anıtı Projesi”ni oluşturduk. 90’lı yılların...
  15. ahmetnuray

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamını sizden esirgemem. Sadece hiç vaktim yok diye hava atanlardanım. Aslına bakarsanız yalan. 180 adet foruma makale gönderip herkesi memnun etmek çabasındayım. Ama sizin yeriniz başka. Bu forumdakileri daha fazla sevmem, daha fazla saymam kaçınılmaz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri