AKSAKAL92 kullanıcısının son içeriği

1. AKSAKAL92

Satilik Aselsan 4021 Vhf Ve 4011

Elimde bulunan cihazları devretmek istiyorum. 1 Ad. Aselsan 4021 vhf. Maykı hoparlörü Araca bağlama aparatı ve Yıldırımlar marka güç kaynağı ile satılıktır. Amatör frekanslar yüklüdür. fiyatı 500 lira. Kargosu bana ait. 1 Ad. Aselsan 4011 vhf el telsizim satılıktır. Anten şarz aleti şarz...
  2. AKSAKAL92

Çankırı Genel Bilgiler

Ynt: Çankırı Genel Bilgiler Çankırı ile alakalı aklınıza her ne geliyorsa sorun yardımcı olabılırım. çankırı merkezdeyim. selamlar.
  3. AKSAKAL92

Fabrikada Kullanmak İçin Telsiz

Ynt: Fabrikada Kullanmak İçin Telsiz Arkadaşım konuyu anladım ama yorumları okumadım. eğri oturup doğru konuşmak lazım. 300 liraya alacağın telsizler bi kere telsiz değil onlar oyuncak. volki tolki denilirki senın işini görmez. fabrika da olmaz alırsın 3 ay sonra bataryaları ölür sabaha...
  4. AKSAKAL92

Fabrikada Kullanmak İçin Telsiz

Ynt: Fabrikada Kullanmak İçin Telsiz Arkadaşım konuyu anladım ama yorumları okumadım. eğri oturup doğru konuşmak lazım. 300 liraya alacağın telsizler bi kere telsiz değil onlar oyuncak. volki tolki denilirki senın işini görmez. fabrika da olmaz alırsın 3 ay sonra bataryaları ölür sabaha...
  5. AKSAKAL92

Bisiklet Turculuğuna Başlangıç İçin Ekipman??

Ynt: Bisiklet Turculuğuna Başlangıç İçin Ekipman?? hocam biz şöyle yapıyoruz. yanımıza çok malzeme almıyoruz genelde 2 kişiyiz. ama en samımı arkadaşımıza gideceğimiz yolu izleyeceğimiz programı söylüyoruz. Mesela arayıp şu an ılgaz dayız şu an tosyadayız şu an bilmem ne parkındayız...
  6. AKSAKAL92

amatör telsiz ile pmr frekansında muhabere

Ynt: amatör telsiz ile pmr frekansında muhabere hOCAM VX7 ile şunu başarmıştım. çalıştığı kurumun özel güvenlik görevlileri ile konuşmuştuk. onlarınkide motorola pmr idi hatta pmr frekanslarını vx7 ye kanal listesine yüklemiştik ama uzun zaman oldu. fakat yapıldığından eminim ta6ali
  7. AKSAKAL92

YAESU VX7R BLACK

Ynt: YAESU VX7R BLACK 10 AĞUSTOS itibariyle cihaz devredilmiştir... ta6ali
  8. AKSAKAL92

YAESU VX7R BLACK

Ynt: YAESU VX7R BLACK İlan Güncel. 73s ta6ali
  9. AKSAKAL92

YAESU VX7R BLACK

Ynt: YAESU VX7R BLACK mail adresiniz nedir. cihaz amerikadan geldiği için türkişyede bir garantisi yok.
  10. AKSAKAL92

YAESU VX7R BLACK

Ynt: YAESU VX7R BLACK hocam ilan aktif. sadece şöyle bir değişiklik var. kemer klipsini buldum ve oda tamam program kablosu yok.
  11. AKSAKAL92

satılık baofeng uv-5r VHF-UHF

Ynt: satılık baofeng uv-5r VHF-UHF kutuda eksık yoksa ptt ile kapıda ödemeli gönderirseniz alayım. yada yutiçi kargoya filan da verebilirsiiniz ben oraya kargoyla fılan 110 fılan öderım sizde 100 ü alırsınız aksakal92@gmail.com
  12. AKSAKAL92

SATILIK VX7R YAESU SIFIR GİBİ

Ynt: SATILIK VX7R YAESU SIFIR GİBİ cihaz antalya ya satılmıuştır.
  13. AKSAKAL92

SATILIK VX7R YAESU SIFIR GİBİ

resimlerde görülen cihazım 800 liraya satılıktır. kendı kutusu ile şarz aleti bataryası orjinal çift parçalı anteni kemer klipsi ve kılıfı mevcuttur. çiziği kırığı vuruğu yoktur. kenwood tmd710a ile takas düşünülür.
  14. AKSAKAL92

YAESU VX7R BLACK

Nerdeyse sıfır sayılır çizik kırık bozuk yok. made in japan..orjinal kılıfyla kullandığımdan tuşlarında gövdesinde en ufak bir deforme yok. cihazın resimlerini özelliklerini her yerden ulabilirsiniz. cihazın kendisi, orjinal çift parçalı anteni, anten kılıfı cihazın kendı orjınal kılıfı...
  15. AKSAKAL92

KENWOOD TM-D710 A SATILIK

Ynt: KENWOOD TM-D710 A SATILIK Bu şahısmıdır bilemem günahını almayım ama ben 1 ay kadar önce kırıkkalede bir vouxun cihaz ilanı buldum aradım... iş için gittiğim kırıkkalede adamı tekrar aradım ben geldim cihazı getirin diye... inanmadı ankesörden arayın dedi.. ankesörden aradım... telefonu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri