aliveli004 kullanıcısının son içeriği

1. aliveli004

Bilen Köy Camii (Hemşin)

Ynt: Bilen Köy Camii (Hemşin) Teşekkür...
  2. aliveli004

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Hem sana teşekkür etmek hem de 20. olduğu için yazdım bu mesajı :)
  3. aliveli004

Ülkemizdeki Mağaralar

Ynt: Ülkemizdeki Mağaralar uyarı için teşekkürler :)
  4. aliveli004

Üye Grupları

Ynt: Üye Grupları Evet ama sınıflandırırkrn, online süresinin de dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum.
  5. aliveli004

Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi? Teşekkürler. Resim koymadan bu kadar anlatılabilirdi :)
  6. aliveli004

Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi? Zaten tavuğu severim, bir de bu resimleri görünce öğlen yemeği planımı değiştirip kızarmış tavuk sipariş ettim :)
  7. aliveli004

Mağara Fotoğrafları

Ynt: Mağara Fotoğrafları Alanyada felan bir kaç küçük mağaraya girdim ama fotom yok. Arkadaşlara çektikleri fotolar için teşekkür ederim.
  8. aliveli004

Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? Haklısınız Ahmet Bey. Belki de doğadaki en zor avcılık orman içi derelerindeki benekli alabalık avcılığıdır. Doğayı sevmeyen birisi zaten, o ıssız yerlerde bulunmaktan rahatsız olur ve gitmez. Doğayı çok sevmek de kırmızı beneği yakalamak için yetmiyor...
  9. aliveli004

Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Ynt: Ayılar Hakkında Neler Biliyorsunuz? Ayılarla ilgili bir çok şey anlatılıyor ve belgeseller hazırlanıyor. Bizlerde doğa severler olarak ister istemez bunları takip ediyoruz ve zamanla bilinç altımızda bir korku oluşuyor. O kadar dağ tepe gezdim, hatta o kadar ıssız yerlere giittimki, nasıl...
  10. aliveli004

Sakarya, Akyazı, Dokurcun, Sülüklü Göl Gezisi (26 Temmuz 2009)

Ynt: Sakarya, Akyazı, Dokurcun, Sülüklü Göl Gezisi (26 Temmuz 2009) Yol kenarındaki levhada girmek yasaktır yazıyor ama gölde balık tutanlar var.
  11. aliveli004

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu Ad - Soyad: Mustafa Okumuş Doğum Tarihi ve Yeri: 1977 - Hemşin / Rize Memleket: Pazar / Rize Semt: Libadiye / Ataşehir İlgi Alanı: Doğada olmaya ilgi duyuyorum, gerçi şehirde olmaya da ilgi duyuyorum ama doğada olmaya daha fazla, özellikle ağaçlık ve dağlık...
  12. aliveli004

Mağara Fotoğrafları

Ynt: Mağara Fotoğrafları Teşekkürler...
  13. aliveli004

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? Dağlarda yaşayan bir sürü ayı var biliyorsunuz, inşallah yalnış anlaşılmaz. Onlar bile durup dururken kimseye saldırmıyor, hatta insanla karşılaştıklarında ilk yön değiştiren oluyorlar. Kendimizce tedbirlerimizi alıcaz tabiki ama karşılaştığımız hiç kimseye...
  14. aliveli004

Ülkemizdeki Mağaralar

Ynt: Ülkemizdeki Mağaralar Değerli bilgilendirmeler için teşekkürler
  15. aliveli004

Cihar Kale

Ynt: Cihar Kale Eski ipek yolu üzeri ve Zil kalenin bir sonraki ayağıdır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri