alpery kullanıcısının son içeriği

1. A

İstanbul'da avrupa yakasında tekne indirmek için rampa var mı?

Merhaba, Güncel bilgi var mı acaba? özellikle avrupa yakasında 5-6 m. tekne indirebileceğimiz yer var mıdır?
  2. A

Araba Ile Balkan Turumuz (mayıs 2016)

Yunanistan - ohrid - arnavutluk üzerinden kotor a gitmeyi planlıyorum. yeşil sigorta karadağ'ı kapsıyor mu?
  3. A

Seyşeller, Karadağ, Barselona Ve Roma

Hangi otellerde kaldınız? Biz aslında çocuklu olduğumuz için kendi plajı olan denize sıfır bir otel arıyoruz. Bir de oda kahvaltı ya da yarım pansiyon konaklamalarda otellerdeki yeme-içme ücretleri nasıl? Teşekkürler
  4. A

Seyşeller, Karadağ, Barselona Ve Roma

Seyşeller hakkında öneri alabilirim
  5. A

Nisan Ayında Belgrad

Merhaba, 4-7 nisan tarihleri arasında Belgrad'ta olacağım. Daha önce giden arkadaşlardan tavsiyelerini almak isterim. teşekkürler,
  6. A

Kavala, Selanik, İskeçe (şubat 2015)

Ynt: Kavala, Selanik, İskeçe (şubat 2015) seval hanım merhaba tekrar, Daha önce Belgrad'a gittiyseniz önerilerinizi almak isterim
  7. A

Kavala, Selanik, İskeçe (şubat 2015)

Ynt: Kavala, Selanik, İskeçe (şubat 2015) elinize ayağınıza sağlık :) Selanik'e gittiğimde bende de aynı izmir havası uyandırmıştı ama ne yazıkki ben de sizin gibi turla gittiğimden keyif alamadım. gezdin mi hür gezeceksin tebrikler...
  8. A

Sırbistan ( Belgrad - Vojvodina Bölgesı - Novi Sad - Karlofça - Fruska Gora )

Ynt: Sırbistan ( Belgrad - Vojvodina Bölgesı - Novi Sad - Karlofça - Fruska Gora ) merhaba, nisan ayında 3 günlüğüne biz de belgrad'a gideceğiz. 3 gün belgrad'ta kalmak yerine 2 gece belgrad sonra araba kiralayıp 1 gece novi sad veya karlofça'da mı kalsak? yoksa 3 gece belgrad'ta kalıp 1 gün...
  9. A

Moskova Ve Petersburg Yardım ??

Ynt: Moskova Ve Petersburg Yardım ?? Hermitage müzesi, ilk kan kilisesi, kazan kathedrali bunlar zaten her yerde yazıyordur. biraz uzak ve mevsim koşullarına göre nasıldır bilmiyorum ama yazlık saray diye geçen peterhoff a muhakkak gidin. Biz peterhoff'a metro ile antovo istasyonu daha sonra...
  10. A

Moskova Ve Petersburg Yardım ??

Ynt: Moskova Ve Petersburg Yardım ?? selamlar, 2014 mayısta st. petersburgtayım. 2 gece kaldık ama yetmedi. Programını söylersen belki bir kaç ekleme yapabilirim
  11. A

Yeni Güzergahımız; Japonya! Tavsiyesi Olan..?

Ynt: Yeni Güzergahımız; Japonya! Tavsiyesi Olan..? rica ederim. bambaşka dokusu olan bir yer. nagoya'da da dünyanın sayılı eğlence parklarından biri var. ama tercihim kesinlikle kyoto
  12. A

Yeni Güzergahımız; Japonya! Tavsiyesi Olan..?

Ynt: Yeni Güzergahımız; Japonya! Tavsiyesi Olan..? görmediyseniz Kyoto'yu görün derim.
  13. A

Yurtdışı turu acenta tavsiyesi??

Ynt: Yurtdışı Turu Acenta Tavsiyesi?? nisan 2012 de pronto tur ile gitmiştim. gayet başarılıydı
  14. A

Maldivler

Ynt: Maldivler fiyatı gayet uygun geldi sezon dışı mıydı acaba?
  15. A

Kos Adasına Gidiş - Vize ?

Ynt: Kos Adasına Gidiş - Vize ? vizesiz geçiş diye haberler yapılıyor ancak yukarıdaki prosedür tamamen doğru. 50 euro ve 4 gün önceden evrakları veriyorsun günübirlik vize veriyorlar. tavsiyem schengeniniz varsa gidin yoksa değmez. biz vizemiz olduğu için geçtik ama kos pek parlak bir ada değil.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri