amiggooo kullanıcısının son içeriği

1. amiggooo

Discover Td5 2002 Model Hararet

Kalorifer soğuk üflüyor ve hararet göstergesi üstteki kırmızıya yaklaşıyor hatta bi sefer kırmızı ışık yandı ve ibre en aşağı indi
  2. amiggooo

Discover Td5 2002 Model Hararet

Arkadaşlar 2 gün önce 2002 td5 aldım 190000 km de ve toplamda 700 km yaptım ilk gün birşey yoktu fakat az önce 1 saatlik yoldan dönerken ortalama 125 km hız ile hararetin arttığını farkettim araca yüklendiğimde yükseliyor sıkıştırmadan sürersem sıkıntı yok bu saatte hiçbiryere soramadım suyuna...
  3. amiggooo

ustalara duyurulur....

2003-2004 3.7 liberty düşünüyorum bu araçla ilgili iyi ve kötü yönlerini yazarmısınız ayrıca lpg taktırmayı düşünüyorum alırsam sıkıntı çıkarıyor mu...
  4. amiggooo

ustalara duyurulur....

2003-2004 3.7 liberty almak istiyorum bu aracın bana çıkaracağı sıkıntılar ve güzel yanlarını ayrıca belirli bi çıkardığı sıkıntı varmı parça sıkıntısı var mı ayrıca lpg taktırmaktan yanayım alacağım araca ne dersiniz...
  5. amiggooo

2.7 crd

Ynt: 2.7 crd BEN YAPTIRDIM ADANA DA GÜR KANDİL FİRMASINA METAL SANAYİDE ÇOK ORJİNAL OLDU TAKIP ÇIKARTMALI ELLERİNE SAĞLIK 290,00 TL + KDV YE YAPTILAR RUHSATA İŞLENEBİLİYOR AMA BEN YAPTIRMADIM
  6. amiggooo

Şimdi Kapı Çaldı Diyelim, Kim Gelsin İstersin?

Ynt: Şimdi Kapı Çaldı Diyelim, Kim Gelsin İstersin? artık arabam servisten gelsin isterim.... :(
  7. amiggooo

güneeş

senelerdir inanılmaz miktarda caaanım ısı ve ısık enerjisini heba edercesine ustumuze salan güneş'e siz ne isim verirdiniz...?
  8. amiggooo

Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Fırnız Kartalalanı Kazıklı Yaylaları Offroad Gezisi (13 Şubat 2011) ya arkadaşlar bende bu etkinliklere katılmak istiyorum artık...
  9. amiggooo

2005 model 2,7 crd

Ynt: 2005 model 2,7 crd inşallah bekliyorum bakalım...
  10. amiggooo

Cherokee xj ufak revizyon umarım begenirsiniz.

Ynt: Cherokee xj ufak revizyon umarım begenirsiniz. allah kazasız belasız binmek nasip etsin...
  11. amiggooo

2005 model 2,7 crd

arkadaşlar hiç aracına cip taktıran oldu mu beygir ve tork' u yükseltmek için...
  12. amiggooo

2.7 crd

Ynt: 2.7 crd bakıyorum sahibinden'e
  13. amiggooo

2.7 crd

aracıma çeki demiri taktırmam gerekli osmaniyedeyim bana yardımcı olun lütfen...
  14. amiggooo

Grand Cherokee 2.7 CRD

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD valla ben aracımı ankaradan aldım 2005 model ufacık çiziği bile yok 40 000 km dahil aldığım kişi her onbin km de bakıma girdirmiş ankara kolumanda kayıtlarda görülüyor fakat daha aracı araziye sürmedim neler yapabileceğini inanın bilmiyorum yarın 01/03/2011 100...
  15. amiggooo

2.7 crd

Ynt: 2.7 crd teşekkür ediyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto