asigencselo kullanıcısının son içeriği

1. A

Çekme Karavan İmalatına Ufaktan Başlıyorum Yalnızlıgın Düşünürü

Ynt: Çekme Karavan İmalatına Ufaktan Başlıyorum Yalnızlıgın Düşünürü ustalar islerimin yoğunluğundan herşey çok agir ilerliyor porya yerine cayirovadan özel üretim dingil ve kaplin temin edildi tüm set 1.750 TL ye mal oldu
  2. A

Kendi Tasarımım Soba Görüşleriniz

Ynt: Kendi Tasarımım Soba Görüşleriniz :P pardon ustam şunu anlatmak istedim Tankta ısınan suyu mobil sistem (doğal tezisatında her peteğe ayrı taban döşemesi) tarzı bir sistem gibi zemin, zeminden sonra temizsu atık tankı tüp kabini ve gider tankının içinden dolastırırıp sonra tekrar soba...
  3. A

Ynt: Çekme Karavan İmalatına Ufaktan Başlıyorum Yalnızlıgın Düşünürü teşekkürler ustam asıl amaç düz karavandan biraz farklı iki kanatlı açılabilir seyyar bir ev tarzı acılabilir bi açı boy ölçüsü sanırım 5 mt yi bulacak gibi Aklımdan geçen aslında açılmadan yoldaki konaklamalarda en azından...
  4. A

Ynt: Kendi Tasarımım Soba Görüşleriniz peki ustalar isiyi ufletmek tamam ortami isitmada da yoksa sicak suyu zeminden dosemek donra tank ve tüp kabininde dolastirmak mi yoksa ikisi birden mi? bu arada 12dcv hidrofor dalgic motorlar kaç dereceye dayaniyor?
  5. A

Ynt: Çekme Karavan İmalatına Ufaktan Başlıyorum Yalnızlıgın Düşünürü 1300 kg kapesiteli poryalarım elimde arkadaşlar bugün yarın iç dizayn çizimi bitecek inşallah ve 1 hafta içinde demir malzeme teminini gerçekleştirmiş olacağız tam netlik kazanmamış olsada şu ann için tasarım bu yönde
  6. A

Ynt: Kendi Tasarımım Soba Görüşleriniz sobanın ebatıda küçük olacak zaten soğuk iklimde gerekli oldugu kanaatindeyim peki duvara yakın kısımlarını fırın içi kaplama malzemesi ile yalıtmak ve saç kurutma makine fan motoru iş görmez mi?
  7. A

Ynt: Kendi Tasarımım Soba Görüşleriniz peki duvara yakın kısımlarını fırın içi kaplama malzemesi ile yalıtmak ve saç kurutma makine fan motoru iş görmez mi?
  8. A

Ynt: Kendi Tasarımım Soba Görüşleriniz plastik pc fanı yerine saç kurutma makinesi mantıgındaki fanda olabilir alternatif olarak
  9. A

Ynt: Kendi Tasarımım Soba Görüşleriniz bende izmir bucalıyım ama su an geçici suretle bursadayım ustam
  10. A

Tüm dostlar allaha şükürler olsun tüm dostlarıma selamlar 6 senelik hayalime artık başlıyorum inşallah :)))) Elektronik okudum 1.5 yıl doğaz gaz işi yaptım Mekanik demir işinde 25 yıllık tecrübeli ustamla birlikte Bursa orhangazi sanayi sitesinde imalatı gerçekleştireceğiz Aynı zamanda...
  11. A

Güneş Paneli, Hem Şebeke, Hem Şarj Dinamo, Hem Jeneratör Girişli Şarj Devresi Batarya Azalınca Uyarı

devremiz çok basit 10a 10 cm ölçülerindedir şarj azalınca buzzer alarm vermektedir.Bunu karavana göre uyarladım isteyen olursa şayet buzzer verince 5 kanal seçim anahtarı hangi pozisyonda bırakırsanız o kanaldan otomatik şarja başlayan eklenti de yapabilirim mesela jeneratör ipli çekmeli değil...
  12. A

Ynt: Kendi Tasarımım Soba Görüşleriniz :) ustam karadenizliler bunu yapıyor guzineli sobalarda şömineli ısıtmalarda da petekli sisteme encode edilmiş sistemler mevcut piyasada
  13. A

Ustalarım herkese selamlar 10mm demir saç fırın boyası ile boyalı eski tip guzineli soba mantıgı gibi hem 12dcv rezistans hem 220 acv rezistans hem lpg hem alt bağımsız bölgede odun kömür çalı çırpı gibi 4 farklı enerji sistemi ile ısınma sistemi düşünüyorum ama bir noktada kesin kararlı...
  14. A

dfm succe aracım kaç kg yük çekebilir

Ynt: dfm succe aracım kaç kg yük çekebilir çok teşekkürler ve saygılar
  15. A

dfm succe aracım kaç kg yük çekebilir

Ynt: dfm succe aracım kaç kg yük çekebilir cevap verebilecek kimse yok mu acaba ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri