babyhan kullanıcısının son içeriği

1. babyhan

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) babyhan Batuhan SUKES Jeoloji mühendisi(uzattım 1 yıl :D) arazi canavarı. çamur aşığı. üniversite bitince offroad un içine girmek istiyorum engin bilgilerinizden yararlanmak isterim. saygılar
  2. babyhan

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? Batuhan SUKES doğduğumdan beri Land Rover cıyım. ilk LR tanışmam Camel trophy ile gerçekleşti o günden beri LR aşığıyım :D hedefim LR ile doğu rotası turuna çıkmak tabii konvoy şeklinde :D
  3. babyhan

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu selamlar batuhan SUKES istanbul'dan hertürlü bisiklet kazası geçirsem de bisiklete aşığım. mahallede her tür bisiklete bindim :D hertürlü yol ortamında sürerim hava şartlarıda etkilemez. en son bisiklet turum Cihad ÖZYURT ile trabzondan rize tarafına...
  4. babyhan

pick up 4x4 modelleri

Selamlar abilerim ablalarım. pick up almayı düşüyorumda 4x4 model sunabilirmisiniz. tamamen off road için modifiye edilebilir. jeolog olduğumdan dolayı hemde tam bir off road cu olduğum için. aklımdaki bazı modeller ford f350 nissan navara ve toyota hilux ile dodge nin pick upları. yardım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri