baha72 kullanıcısının son içeriği

1. B

Hyundai Galloper 3.0 V6 OtomatikTakas Olabilir.

Ynt: Hyundai Galloper 3.0 V6 OtomatikTakas Olabilir. MEMURDAN TERTEMİZ RİO SEDAN (#13067591) merhabalar gökhan bey ;linkteki ilanımla ilgilenirmisiniz acaba ?saygılarımla..
  2. B

Opel Astra 1.6 Comfort Takas

Ynt: Opel Astra 1.6 Comfort Takas aracınızın sahibinden de satış ilanı var mı acaba
  3. B

1999 Model Suzuki Grand Vitara - SATILDI

Ynt: 1999 Model Suzuki Grand Vitara - SATILDI aracınız çok güzel hayırlı satışlar , sahibindende favorilerime ekledim , kendi arabamı satabilirsem sizi hemen arayacağım. Umarım yetişebilirim :) saygılarımla ...
  4. B

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V merhaba arkadaşlar , bende bu günlerde bir hrv almayı düşünüyorum tüm yazılanlartı ilgiyle okudum. Sizlere bir sorum olacak ; binek oto kullanmak ile suv tipi bir aracı kullanmak arasında çok farklılık varmıdır. Ben hrv ile ilgili yazılan ; "80 km üzeri hızlarda dikatli...
  5. B

Terios'a Sonradan Klima Takılabilir mi?..

Arkadaşlar merhaba , bir daihatsu terios dx almak üzereyim herşey çok güzel fakat araçta klima yok . Acaba bu arabaya klima taktırma şansım varmıdır , bu gibi bir işlemin maliyeti ne kadar olur. Bilgilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olacağım. saygılarıma...
  6. B

Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız?

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? Kürşat bey çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için...
  7. B

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? tamam tamam freelander den direk vazgeçtim.Aslında haklısınız araziye pek düşünmüyorum , benimki sadece binekten inmek biraz değişiklik yapmak . Bu sebebten ki biraz yakışıklı biraz masrafsız biraz vs. vs. olsun istiyorum .Ama işten güçten ve en önemlisi...
  8. B

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? kürşat kardeş neden kimse freelander tavsiye etmiyor acaba bir fikriniz varmı?
  9. B

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? gerçekten çok haklısınız aslında,peki vergisi ne kadardır bir fikriniz varmı (gib) açılmadı bende de öğrnemedim vergisini :) bu arada sizin fotoğraftaki aracınızda çok şık duruyo bence.. saygılar
  10. B

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? Evet arkadaşlar konumuza geri dönüyoruz ; http://www.sahibinden.com/1998_model_crv_tamamina_kredi_kullandirilir-06WQQaXQQ14600821WQQpXQQdisplayitem sizvce nasıl bi makine?
  11. B

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? Arkadaşlar çok teşekkür ederim , sağolun varolun..
  12. B

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? arkadaşlar çok teşekkür ederim , aklım paramparça , karmakarışık oldu.Mümkün değil karar veremiyorum .
  13. B

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? Ya cahilliğimi bağışlayın arkadaşlar ama vitara ve grand vitara arasında ne fark var ben eskiden ikisini de aynı sanırdım :(
  14. B

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Arkadaşlar merhaba , ben Bahattin Elmacıoğlu 37 yaşımdayım İzmir'de yaşıyorum ve devlet memuruyum.Bugüne kadar hep binek otomobil kullandım, en son arabam kia rio 2005 sedan idi . Sanırım bundan sonraki aracım bir suv olacak. Bu arada aklıma takılan herşeyi...
  15. B

Ynt: Hangi 4 Çeker Aracı Alırdınız? arkadaşlar çok teşekkür ederim paylaşımlarınız için

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri