BaRGeST kullanıcısının son içeriği

1. B

Kaçkar Zirveden Ağrı Dağı Görünür mü?

Ynt: Kaçkar Zirveden Ağrı Dağı Görünür mü? Valla görünürmü bilmiyorum Ama Denemek isteyenlere Günün ilk ışıklarını öneririm Başka Türlü Zor :)
  2. B

Buzullarda Mahsur Kalan Öğrenci İçin Mehmetçik Seferber Oldu

Ynt: Buzullarda Mahsur Kalan Öğrenci İçin Mehmetçik Seferber Oldu Tehlikeli bir bölge bilinçsiz çıkmamak gerek Büyük Geçmiş olsun
  3. B

Nasıl Bir Halat?

Ynt: Nasıl Bir Halat? Aklıma Gelen ilk şeylri Yazayım 1. Polyester Türü iplerde Kayma anında Tutuculuk ve Kayma anında oluşan yanma olumsuz etkiler. 2. Kalın olmayan Hafif ama verimli olmalı 3. Ekonumik olmalı.
  4. B

Demavend Dağı'na Çıkan 3 Dağcı Hayatını Kaybetti

Ynt: Demavend Dağı'na Çıkan 3 Dağcı Hayatını Kaybetti Ölenlere allahtan rahmet diliyorum Tedbirsilik ve Disiplinsizliğin yarattığı bir durum olmuş inşallah bundan sonra hiçkimse hayatını kaybetmez :(
  5. B

Köroğlu Zirve Tırmanışı ve Kamp (30-31 Mayıs 2009)

Ynt: Köroğlu Zirve Tırmanışı ve Kamp (30-31 Mayıs 2009) Doğada İnsandan Başka Hiçbirşeyden korkmam (ok Yılanları Hariç ) ;D Maddi imkansızlıklardan dolayıdır Benim Gibi katılamayanlarında Mazeretleri vardır herhalde
  6. B

Van'lı Dağcılar Artos Dağı'na Tırmanmayı Hedefliyor

Ynt: Van'lı Dağcılar Artos Dağı'na Tırmanmayı Hedefliyor Nasıl Manzara ama ;D Bu Acemilikte anca bukadar İnşallah senin dedegöl ü Geccez Biz Rotasiz_dagci ile
  7. B

Ynt: Van'lı Dağcılar Artos Dağı'na Tırmanmayı Hedefliyor Ben Teşekkür Ederim inşallah yeni tırmnışlarla Birlikte olacağız yine çok yakın zamanda tırmanış Arkadaşlarımızla yine forumda sizlerle paylaşacağımız çok anımız olcak inş ... Sizleride Bekliyoruz Birlikte tıremanacağımız arkadaşlar lazım ;D
  8. B

Ynt: Van'lı Dağcılar Artos Dağı'na Tırmanmayı Hedefliyor + Bu Fotoğraf Dağın Arka kısmını gösteren tek fotoğraf olduğu için koydum umarım kızmansın mehmet ali ;D + + +
  9. B

Ynt: Van'lı Dağcılar Artos Dağı'na Tırmanmayı Hedefliyor 1 2 3 4 5 6 7 8
  10. B

Ynt: Van'lı Dağcılar Artos Dağı'na Tırmanmayı Hedefliyor Aslında niyetim tüm tırmanış fotolarını ve video çekimlerini bir slayt eşliğinde yayınlamaktı Ama yürüyüşe katılan arkadaşlardan bazıları resimlerin yayınlanmasını istemedikleri için veya şöyle söyleyeyim izin vermedikleri için sadece...
  11. B

Dağcılık Ne Zaman ve Nasıl Başlamalı?

Ynt: Dağcılık Ne Zaman ve Nasıl Başlamalı? ferdane gül Ben Teşekkür Ederim Forumda yeniyim katılımcı olmaya çalışıyorum ;)
  12. B

13. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği (23 - 24 Mayıs 2009)

Ynt: 13. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği (23 - 24 Mayıs 2009) O Etli pilavı bana versinler Everest e bile cıkarım ;D Güzel bir şenlik inşallah bizede nasip olur Paylaşım için Teşekkürler
  13. B

Gezenbilir Van Grubu

Ynt: Gezenbilir Van Grubu Ad - Soyad: Erkan yıldız Doğum Tarihi ve Yeri: 1979 - Merkez / Van Memleket: Van Semt: Merkez İlgi Alanı: Bilgi İşlem, Dağcılık. Not: Eh ilk ben kendimi tanıttımya Artık Vanlıları buraya bekliyorum Forumu yeni yeni keşfediyorum :)
  14. B

Ynt: Van'lı Dağcılar Artos Dağı'na Tırmanmayı Hedefliyor İnşallah tanışırız Kardeşim Msn adresimden ulaşa bilirsin tanışırız
  15. B

B. Ağrı Dağı Tırmanışı 2005

Ynt: B. Ağrı Dağı Tırmanışı 2005 Teşekkürler 4500 den yukarı çıkamadım :( ama birdahakine inşallah zirve dağ izin verirse

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri