barunson kullanıcısının son içeriği

1. B

Duster İçin Navigasyon Çözümleri -Orjinal Görünümlü-

Ynt: Duster İçin Navigasyon Çözümleri -orjinal Görünümlü- Selam, Ben de bir süredir bu 2 din dvd ve navigasyon çözümleri hakkında araştırma yapmaktayım. Burada can alıcı nokta birebir orjinal renkte (yani metalik koyu kahve) çerçeve, orijinal görünümün bozulmaması için üzerindeki deliklerin...
  2. B

Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :)

Ynt: Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :) Uyarınızı dikkate alacağım sevgili "youngson", ancak burada önemli olan sanırım bu türden bir ön konsol Radyo-CD çalar kasasına sahip olmak. İçine yerleştireceğimiz sistemi daha sonradan iyice inceleyerek bulabileceğimizi umuyorum. Yani teknik...
  3. B

Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :)

Ynt: Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :) Merhaba, Uzun bir süredir sizlerin Radyo-CD çözümlemeleri hakkında yazdıklarınızı yakından izliyorum. Bende 4x4 siyah renkli Dacia Duster aracımın ön konsolu üzerine, Radyo-CD bulunan bölümdeki ana çerçevenin orjinalliğini fazla bozmadan bu bölüme...
  4. B

Dacia - Duster; Kalkıştan Sonra Şanzımandan Gelen Ses Hakkında

Ynt: Dacia - Duster; Kalkıştan Sonra Şanzımandan Gelen Ses Hakkında Yani serkanefe'nin vermiş olduğu bilgi doğrultusunda, bu sesi hep duyacağız. Biraz ilginç geldi, başka araçlarda da böyle bir ABS kontrolü sırasında ses çıkıyor mu?
  5. B

Dacia - Duster; Kalkıştan Sonra Şanzımandan Gelen Ses Hakkında

Ynt: Dacia - Duster; Kalkıştan Sonra Şanzımandan Gelen Ses Hakkında Bende de bir 4x4 110 beygirlik bir Duster var. Aynı ses benim araçta da var. Aynen aracı ilk çalıştırdıktan sonra birinci vitesten ikinci vitese geçerken bir tıkırtı (daha doğrusu takırtı) geliyor. Sizde de olduğuna göre...
  6. B

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Sevgili arkadaşlar, Ben de yaklaşık 2 aydır Duster Laurette 4x4, deri döşeme dışında full paket sahibiyim. Önce koltuklar da deri olsun iştemiştim, ancak alttan ısıtma sistemi olmadığı için siyah döşeme seçeneğini aldım ve bu kararı aldığım için çok memnunun...
  7. B

Dacia Duster 4x4 110 bg yakıt deposu kapasitesi

Ynt: Dacia Duster 4x4 110 bg yakıt deposu kapasitesi Teşekkür ederim Olguncandan. Araçtaki elektronik göstergeler gerçekten yanıltıcı mı? Eğer böyle ise, nasıl güveneceğiz. Renault grubu altında üretim yapan ve devamlı Renault kontrolünde üretim sonrası kalite kontrolleri gerçekleştirilen bir...
  8. B

Dacia Duster 4x4 110 bg yakıt deposu kapasitesi

Değerli forum üyeleri, Siparişimi müteakiben yaklaşık 3 ay bekledikten sonra 4x4 110 Bg, full bir Duster sahibi oldum ve geçen hafta arabaya nihayet kavuşabildim. Uzun araştırmalardan ve sizler gibi değerli forum üyelerinin verdikleri bilgiler doğrultusunda bu marka seçimini yaptım ve araçtan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri