batuhanyıldız kullanıcısının son içeriği

1. B

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Çok teşekkür ederim, zaman aralığıyla ilgili söylediğinizi aklımda tutacağım. Forumdaki Kaçkar ile ilgili konulara bakıyorum şu anda halihazırda, önümde yeterli bir süre var iyi bir planlamayla gitmek istiyorum çünkü daha önce bu tarz bir trekking ve...
  2. B

Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma?

Ynt: Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma? Bulunduğunuz bölgedeki vahşi hayvanların karakteristiğini öğrenin demiş sanırım bir üye, bence de çok doğru. Fakat bu öğrenme işlemini mümkün mertebe sağlıklı kaynaklardan yapmanız sizin için daha hayırlıdır. Bir taraftan Trabzon'lu, bir taraftan Sinop'lu...
  3. B

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Hoş bulduk, teşekkürler =) Zaten dün üye olduğumdan itibaren uyuyana kadar hemen her mesajı okuyarak geçirdim zamanımı. Temmuza kadar ekipmanımı ve teknik bilgilerimi forumun yardımıyla tamamlayacağımı düşünüyorum. Çok güzel bir iş yapmışsınız...
  4. B

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba; ben Batuhan, 23 yaşında ve İstanbul doğumluyum. Aslen Trabzon'lu olmamdan kaynaklanıyor olsa gerek özellikle Doğu Karadeniz'in doğasına aşığım fakat bu zamana kadar yeterli zorlukta bir doğa yürüyüşüne katılmışlığım olmadı malesef. Bu sene...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri