bLoCok kullanıcısının son içeriği

1. bLoCok

Karia Yolu Hakkinda

Ynt: Karia Yolu Hakkinda Tesekkurler Erhan, Ben kitabi da aldim ancak benim dedigim biraz daha kisisel notlardi. Kitabi almani da tavsiye ederim bu arada. Ama irtibatta kalalim, beraber de yuruyebiliriz onumuzdeki yil. ;)
  2. bLoCok

2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: 2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı Fotograflar arkadaslarda ben de onlardan gelmesini bekliyorum. Aklimda, en kisa zamanda atmaya calisicam tabii ki. Ihmal ettik biraz.
  3. bLoCok

Karia Yolu Hakkinda

Ynt: Karia Yolu Hakkinda Ben isaretlemelerin eksik oldugu ve baglantilarin cok oturmadigi hakkinda bilgi almistim, nedir durum acaba. Bir de elinizde notlar vs. var mi? Bir aksilikten dolayi onumuzdeki Mayis ayina kaldi yuruyusumuz bizim.
  4. bLoCok

12-19 Ekim 2013 - Likya Yolu

Ynt: 12-19 Ekim 2013 - Likya Yolu Evet, CIgdem'e biraz ayip oldu ama ayagim bugunlerde yeni yeni kendine geliyor ve ilk defada bugun pansuman falan yapmadan ayakkabi giyebildim acikcasi. Lortoglu ile yaptigimiz yuruyus sirasinda kalin corap ve botun yarattigi havasizliktan kaynakli oldugunu...
  5. bLoCok

Ynt: 12-19 Ekim 2013 - Likya Yolu Eminim Gelidonia Fenerinde karsilasicaksinizdir. Biz 2 Turk 2 Almanla karsilasmistik ve hem orada hem Adrasanda beraber kamp yaptik. Kalabalik bir ekip olmustuk. ;)
  6. bLoCok

Ynt: 2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı Tamam hocam bekliyor oluruz. Zaten direk yola cikmayiz. 0555 569 8855 numara. Gelis saatinize gore haber edersiniz.
  7. bLoCok

Merhaba arkadaslar, cidowsky ile beraber Kas'tan baslayip Adrasan'a kadar yurumeyi planliyoruz. Tabii yol kisa/uzun onu yol/kondisyon/hava sartlari belirler. Ama simdilik rotamiz boyle. Simdilik 2 kisiyiz ancak katilmak isteyen olursa, elbette beraber yurumek isteriz. ;) 12 Ekim sabah...
  8. bLoCok

Ynt: 2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı Aslında dediğin mantıklı ama biz de diğer arkadaşlarla ölüdenizden başlayıp Kaşa kadar yürümeyi düşünmüştük. Hani plan bu ancak kesin rotamız değil. Yol anında değişebilir. Benim teklifîm ortak bir nokta bulup o noktadan iyitibaren yürümek yönünde...
  9. bLoCok

Ynt: 2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı Ben nasıl 3 kez alıntıladım orayı ya. Allah Allah.
  10. bLoCok

Ynt: 2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı Merhaba Çiğdem Biz 3 kişi Ekim başı yürüyeceğiz daha sonra 9unda arkadaşlar istanbula dönecek ama ben orada kalacağım ya da karia yoluna geçeceğim beraber plan yapabiliriz tabii ki. Senin düşündüğün tarih aralığı nedir ve nereleri yürümek...
  11. bLoCok

Ynt: 2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı Vallaha ben kamera goturmuyorum da lortoglu veya baska biri getirirse tabii ki cekilen kareler aninda burada :)
  12. bLoCok

Ynt: 2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı Lortoglu ve bir arkadasla beraber 3 kisi Fethiyeden baslayarak Kas'a kadar yurumeyi ve sonrasinda Adrasana gecmeyi dusunuyoruz. Adrasanda da Gelidonia fenerini gitmek amacimiz olacak. Rota simdilik boyle gorunuyor ama degisebilir o zamana kadar veya...
  13. bLoCok

Ynt: 2013 Eylül Ayı Likya Yolu Yol Arkadaşı Tabii ki katilabilirsin. Ekim basi planladik. 1 ya da 2 olur en gec. Onumuzdeki gunlerde parkur ve kamp yerleri belirleyip detaylari aticaz buraya zaten.
  14. bLoCok

Karia Yolu Hakkinda

Ynt: Karia Yolu Hakkinda Vay arkadas 637 goruntuleme var, bir tane aciklama yok. Kimse mi yurumedi :D
  15. bLoCok

Karia Yolu Hakkinda

Merhaba arkadaslar, Yeni yapilan bu Karia Yolu hakkinda yeterli bilgi edinemiyorum. Rota, harita, kamp olanaklari, zorluklar gibi akliniza trekking ve kamp yapacak biri icin gerekli tum bilgilere ihtiyacim var. Parkur ile ilgili tum bildiklerinizi paylasabilir misiniz? Bir site adresi olur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri