caganseval kullanıcısının son içeriği

1. caganseval

Range Rover 3.0 Td6 L322 Periyodik Servis Tavsiyesi

Merhaba, düzenli olarak bu araçların bakımını yaptıran l322 ve LR kullanıcılarının servis tavsiyelerine açığım, Acaba bu araclarin bakimi konusunda guvendiginiz bir yer, usta var midir? Ozellikle 2006 araca luks arac fiyatı cekmeyecek ustalar :smiley: Cogu servis artik parcayi ben verdigimde...
  2. caganseval

Range Rover 4.4 Hse 2004 Kontak Problemi

Hocam eslesme ve pil seceneklerini deneyin yine olmazsa guvenilir bir anahtarcida yaptirabilirsiniz, eslesme icinde bir yere gitmenize gerek yok, pilin dolu oldugundan emin olduktan sonra, aracin icinde girin, anahtari cevirip 1 konumuna Yani sadece mars basmadan elektrik acilcak konuma getirin...
  3. caganseval

Range Rover 3.0 Td6 Vs 3.6 Tdv8

Merhaba, 2006 l322 sahibiyim, açıkcası tercih etme sebebim bu serinin en problemsiz motorlarından biri oluşuydu, BMW üretimi 6 silindirli aynı zamanda x5 lerde kullanılan motor, dolayısıyla bir çok parçası ortak ve problem çıkardığında daha müdehale edilebilir oluşu benim için artılarıydı...
  4. caganseval

L322 Range Rover Td6 Yüksek Km Araçlarda Yağ Tipi Değişimi

Merhaba verdiğiniz kıymetli bilgiler için çok teşekkürler, önerinizi dikkate alacağım, ben bu bakımda Liqui Moly Leichtlauf Special F 5W30 yağı kullandım sonuçlarını yazarım ama sizin 3. kere aynı yağda tecrübenizin olması o yağı da denemeye itiyor. Tekrar teşekkürler
  5. caganseval

L322 Range Rover Td6 Yüksek Km Araçlarda Yağ Tipi Değişimi

Herkese merhaba, forumda ve L322 de yeniyim, lakin 10 senedir otomotiv piyasasının içindeyim, 3 yıl kadar Borusan Oto Genel merkezde de çalıştım, karşılıklı bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak dileğiyle; Araştırdığım kadarıyla td6 için önerilen motor yağı tipi 5w30, fakat bildiğiniz üzere yüksek...
  6. caganseval

L322 Td6 Titreme Sorunu

Merhaba, bende l322 yeni sahibiyim 20 inch jantlarım mevcut ben bu tarz bir problem yaşamıyorum ama hafif derecede direksiyonda dediğiniz oluyor

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri