coskuarslan01 kullanıcısının son içeriği

1. C

Daihatsu Terios 1.3 Turbo 4x4 Icin Modifiye

Tekerler arasi boslugu artirip lastiklerin taban genisligini de artirdigimda daha iyi 1 yol tutusu alamaz miyim? SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. C

Daihatsu Terios 1.3 Turbo 4x4 Icin Modifiye Daihatsu Terios 1.3 Turbo 4x4 Icin Modifiye SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. C

Merhaba; 2003 model turbo 140 hp terios sahibiyim aracin performansi hem yolda hem arazide cok iyi. Tek sorun aracin dar olmasindan dolayi yol tutusunun bana cok guven vermemesi ve aracin 1 az alcak olmasi. Offsetli jant takarak yol tutusunu artirmayi ve yaylara 5 cmlik takoz ekleyerek...
  4. C

Terios 1.3 Turbo' Ya Lastik Secimi Ve Yakit Sarfiyati

Aracin on ve arka tamponlari resimlerden gorebilirsiniz. Ben bunlara zarar vermeye kiyamam dogrusu. Benim aklimda olanlar : 1- 205×70×15 olan lastikleri 205x75x15 olarak degistirip 3% luk bir farkla araci 2 cm yukseltmek. 2- suspansiyonlatin altina konulan parcalarla 2-3 cm daha yukseltmek...
  5. C

Body kit sokulmuyor. Cunku fabrikadan boyle cikmis. Ekleme degil. Sokersem arac tamponsuz kalir :) SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. C

Arac orjinal turbo. Aslinda standard yuksekligi bana yeterdi fakat uzerinde bodykit olmasi 10 cm civari araci yere yaklastirdi. Limitlerde kalmak sarti ile biraz yukseltmek istiyorum. Cunku arazide bol bol kullanacagim araci. Uygun degisiklikler sizce ne olmali boyle 1 terios icin? SM-N900...
  7. C

Ilginizden dolayi cok tesekkur ederim. Terios u arazide de yolda oldugu kadar kullanacagim. O yuzdendir ki yukseklik konusuni kafaya takmis durumdayim. Ilk denememde on tampon altini carptim. Guvenlik tabiiki on planda. Guvenligi tehlikeye atmadan 1 seyler yapabilirsem yaparim. Onun haricinde...
  8. C

4 cm bnm icin buyuk bir fark. Cunku aracta bodykit oldgndan normallere gore alcak duruyor. Bu farki az da olsa gidermenin pratik yolu lastik yanaklariyla oynamak. Soru ise; bu farkin cebe nasil yansiyacagi. Bu durum bnm oldukca umurumda. Ha sen umurunda olmayan konu icin degerli vaktini harcama...
  9. C

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Merhaba arkadaslar; 2002 terios 1.3 Turbo 140 Hp sx at SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. C

Merhaba arkadaslar. Yeni aldigim terios uzerinde 205x70x15 lastikler var. Bu lastiklerin yanak yuksekliklerini artirarak (205x75x15 gibi) araci yaklasik 4 cm yukseltmeyi planliyorum. Bu degisiklik normal 86 hp lik motorun yakit sarfiyatini etkiler biliyorum. Fakat 140 hp lik bir motora da ayni...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri