cunkurd kullanıcısının son içeriği

1. C

1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur? Antalya ve Muğlanın Likya yolu gezileri için 1: 25.000 lik haritalarına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. cunkurd@ttmail.com
  2. C

Garmin Türkiye Topo 2009.04 10mt (harita istek)

Ynt: Garmin Türkiye Topo 2009.04 10mt (harita istek) Bu haritada DEM verileri varsa Oregon ve Dakota el tipi gps lerde görünen 3 boyutlu görüntüleri , PC nize Garmin campbase programını yükleyerek görüntülüyebiliyorsunuz. Bu görüntüleri de örnek olarak buraya bir arkadaş koysa çok makbule geçecek.
  3. C

Garmin Türkiye Topo 2009.04 10mt (harita istek)

Ynt: Garmin Türkiye Topo 2009.04 10mt (harita istek) Lütfen bir arkadaş bu haritayı nete yüklesin ve bizde ordan indirelim.İlginizi bekliyoruz.
  4. C

GPS'iniz Var mı?

Ynt: GPS'iniz Var mı? Garmin GPS10X bluetooth gps alıcım var,fakat aklım Oregon 300 :'( da kaldı.Garmin Oregon 300 kullanıcıları varsa ,cihazla ilgili görüşlerinizi lütfen paylaşır mısınız ?
  5. C

Garmin Topo Türkiye

Ynt: Garmin Topo Türkiye Merhabalar Reha Bey, Yine her zamanki gibi yardımımıza koştunuz.Teşekkürler.Yalnız Reha bey ben bu topografik haritaya 55 € +KDV veremiyorum bence pahalı ,çünkü bu haritanın içeriği çok zayıf,diğer Garmin topo haritalarını gördüyseniz farkı anlarsınız ,ben bu haritayı...
  6. C

Garmin Topo Türkiye

Merhabalar, Ben mesleği turist rehberliği olan ,küçük yaşlarından beri mevcut olan harita tutkusuna ,son zamanlarda GPS ide ekleyen bir abinizim.Asus 636N entegre gps li PDA kullanmama rağmen ,sırf Garmin haritaları kullanabilmek amacıyla yeni Garmin Mobile 10x gps cihazi +Navcity (30 il) satın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR