dağtaş kullanıcısının son içeriği

1. D

2. Sapanca Kamp Ve Karavan Festivali

Sapanca’da yaşayan bir üyeniz olarak 380 gibi bir karavan ve çadır sayısı ile rekor kırıldı.Bu sene 2. si düzenlendi ve geleneksel olmaya başladı.Katkı sağlayan herkese teşekkürler.Aynı zamanlarda yapılan kürek yarışlarını da izleme fırsatımız oldu.
  2. D

2. Sapanca Kamp Ve Karavan Festivali

Sapanca’da yaşayan bir üyeniz olarak 380 gibi bir karavan ve çadır sayısı ile rekor kırıldı.Bu sene 2. si düzenlendi ve geleneksel olmaya başladı.Katkı sağlayan herkese teşekkürler.Aynı zamanlarda yapılan kürek yarışlarını da izleme fırsatımız oldu.
  3. D

Gezenbilir İlkbahar Buluşması; Pembe Kayalar - Kefken (19-20 Nisan 2014)

Ynt: Gezenbilir İlkbahar Buluşması; Pembe Kayalar - Kefken (19-20 Nisan 2014) Rüzgar vardır sanırım,güzel düşünülmüş bir buluşma,herkese eğlenceler diliyorum,karavanımız yok ama gelebilirsek aracımızla bir ziyaret etmek isteriz...
  4. D

Baharı Camper'la Kovalamak; İstanbul'dan Beyşehir'e Bir Rota

Ynt: Baharı Camper'la Kovalamak; İstanbul'dan Beyşehir'e Bir Rota Gezgin hocalarımın yüreklerine sağlık.Bölgenin bir kısmında günübirlik bulunsam da bu kadar ayrıntılı bir gezi günlüğü beni mutlu etti.Gezerken dikkat etmediğimi anladım.Önceden planlanan detaylı bir gezinin ne kadar verimli...
  5. D

Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Çok güzel ve eğlenceli,azıcık soğuk da olsa unutulmaz bir kamp olduğu fotolardan belli.Hepinizin yüreğine sağlık...
  6. D

1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur? 25 BINLIK PAFTALARIN IZINSIZ KULLANIMI YASAK.BU TUR PAYLASIMLAR ULKE GUVENLIGINI TEHDIT EDECEGINDEN (KANUNEN) DESIFRE EDILMESI SAKINCALIDIR.
  7. D

Adapazarı - Sapanca - Eskihisar (8 Mayıs 2011)

Ynt: Adapazarı - Sapanca - Eskihisar (8 Mayıs 2011) Çok güzel bir gezi olmuş,fotoğraflar harika.Bölgede yaşasam da farklı gözle bakmak ve de görmek heyecan yaşattı.
  8. D

Sakarya - Doğançay Şelalesi Kış Doğa Yürüyüşü (30 Ocak 2011)

Ynt: Sakarya - Doğançay Şelalesi Kış Doğa Yürüyüşü (30 Ocak 2011) Güzel bir yürüyüş olmuş,takriben Doğançay-Şelale arası kaç km?Normal şartlar altında kaç saatlik sürede alınabilir acaba?Biz bir kaç öğretmen Sapanca'dayız,yakın yerlerde doğa yürüyüşünü seviyoruz,tatillerde,ama sizin gibi...
  9. D

Sülüklügöl

Ynt: Sülüklügöl Havalar düzelince bir yürüyüş yapmak lazımgeldi.Güzel fotolar,bilgilendirme de güzeldi,teşekkürler.Bir yere kadar bineklerle gidebiliriz sanırım.
  10. D

Kişisel Galeri(Sal)

Ynt: Kişisel Galeri(Sal) Hocam çok güzel anlatmışsınız,faydalandık,fotoğraflarınızı çok beğendim,tebrikler.
  11. D

Sakarya - Akyazı, Acelladan Sultanpınarına Geçiş ....

Ynt: Sakarya - Akyazı, Acelladan Sultanpınarına Geçiş .... Sakarya takımı güzel bir gün geçirmiş,helal olsun size.4 çekerim olsa koşa koşa gelirdim sizle,bol karlı günler dileğiyle...
  12. D

Kişisel Galeri (baracuda39 - Panoramalar)

Ynt: Kişisel Galeri (baracuda39) (Panaromalar) Panaromalar güzel,hareketli çekimler zorlar insanı,5.resimdeki mercedesin sol arka tekeri uçmuş bu arada,yapıştırmada uçmuş sanırım,tebrikler,eğlenceli geziler olmuş.
  13. D

Hafta Sonu Kaçamağım (Konya-Taşkent)

Ynt: Hafta Sonu Kaçamağım (Konya-Taşkent) Konyalı, çok güzel bir gezi olmuş,bahçeniz ve kulübeniz de güzel,yazın Toroslar gibisi var mı değil mi?Ermenek'e gitmiştim o yoldan birkaç kez,güzel ve sulak yerler.
  14. D

Kişisel fotoğraf galerim

Ynt: Kişisel fotoğraf galerim Teşekkür ederim,ata yadigarlarımız...
  15. D

Kişisel fotoğraf galerim

Ynt: Kişisel fotoğraf galerim Yangın kulesi, Samandere şelalesi ve civarı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR