dinçer kullanıcısının son içeriği

1. dinçer

Bursa - İnegöl Off Road Grubu; Karlı Gezimiz (06 Mart 2011)

Ynt: Bursa - İnegöl Off Road Grubu; Karlı Gezimiz (06 Mart 2011) Mesaj yerıne ulaşmış anlasılan ;D
  2. dinçer

Bursa - İnegöl Off Road Grubu; Karlı Gezimiz (06 Mart 2011)

Ynt: Bursa - İnegöl Off Road Grubu; Karlı Gezimiz (06 Mart 2011) ılave muzik koymandan olabılır...müziklerde telif hakkı problemı olabılır.koydugun muzıgın kıme aıt oldugunu belırt.
  3. dinçer

Kamplı Mtb Turlarını Çok Severiz, Çünkü;

Ynt: Kamplı Mtb Turlarını Çok Severiz, Çünkü; Harika bir gezi... özlediğimi farkettim.. paylaşım için teşekkürler
  4. dinçer

Gezenbilir Fotoğrafçılarından Bir Demet

Ynt: Gezenbilir Fotoğrafçılarından Bir Demet Tebrıkler çok güzel bir çalışma..
  5. dinçer

Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu merhaba,ben dinçer ;2005 yılından itibaren profosyonel anlamda fotografla ilgileniyorum.Genelde doğa fotografları ilgi alanım, bu yüzden doğa ile ilgili tüm aktivitelerde bulunmayı çok istiyorum.
  6. dinçer

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu merhaba ,Ben dinçer, bursa / inegöl de ikamet ediyorum.bursa ve çevresindeki doğal güzellikleri fotograflamayı,doğa gezileri yapmayı ve kamp kurmayı çok seviyorum.Bu bölgedeki ortak faliyetlere katılmayı çok isterim. ::) İnegölde www.idosk.com doğa...
  7. dinçer

Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı?

Ynt: Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı? usa dan gelen cıhazlar frekansları tek tek atlarlar.bazı teyplerın degıstırılme secenegı olabılıyor(kenwood-clarıon)gibi.orjınal teyplerı bılmıyorum fakat soyle bır yontem deneyebılırsınız.teybınızı kapatın bır elınızle tuner sağ sol arama...
  8. dinçer

Ynt: Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı? elektronık kayıt sıstemlerınde bır dugme bır kac durumda kullanılabılır.m veya p konumu varsa bı ıkı dugmeye ya tek tek ıkı sanıye basıp yada bazı durumlarda ıkı dugeyede aynı anda basmak gerekıyor..
  9. dinçer

Ynt: Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı? sıstemı unuttum ama ıkı sanıye kadar butonu basılı tutarsan kaydetmesı gerekır
  10. dinçer

Ynt: Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı? cd ler 5 katmandan olusur,mp 3 formatta yazılan cd ler veri katmanına digital sifrelendırme yoluyla sıkıstırılır.oysa audıo cd de bu katmana sıkıstırılmadan 70-80 dakıkalık sarkı yazdırılır.sonucta sıkısmıs ,bozulmus (mp3)bır sarkıyı audıo...
  11. dinçer

Ynt: Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı? mp3 formatı wma ya gore kat kat sıkıstırılmıs formattır.gerçekten kaliteli muzık dınlemekten hoslanan kısıler mp3 formatında muzık dınlemezler.muzık mp3 te sıkıstırıldıgı ıcın parazıt fazla olur.tiz sesler yuksek volumlerde catlama yapar.bass...
  12. dinçer

Ynt: Grand Cheerokee; Cd Çalmak ve Ayna Ayarı? merhaba,oncelerı mono teypler vardı ardından stero sıstemler çıktı onu takiben de cd çalarlar ,,çoğu araçta bulunan cd çalarlar ,yerini mp3 ve mp4 formatlarında çalabılen sıstemlere bıraktı.ayak uydurmak zor.sorununuzu cozmussunuz ama sıze tavsıyem...
  13. dinçer

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba. Ben Dinçer. Bursa İnegöl'den. Amatör ruhumla fotoğraf çekip, çevremde ki güzellikleri kendi vizörümden yansıtıyorum. İnegöl Doğa Sporları Kulübü (www.idosk.com) ile birlikte hareket ediyorum. Fotograflarım; www.fotokritik.com/kullanici/dinc

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri