ecem618 kullanıcısının son içeriği

1. ecem618

Fethiye'de Yamaç Paraşütü Kazası

Ynt: Fethiye'de Yamaç Paraşütü Kazası :( çok üzüldüm...uçmadan önce defalarca kontroller yapılır, herşey tamamsa uçulr.. tandemde başkasının hayatı da size bağlı sanmıyorumki kontroller yapılmadan uçsunlar... pilot içinde kötü bir durum, önünüzdeki yolcu kayıp gidiyor, off çok fenaa, Allah...
  2. ecem618

Bayramda Kerpe de kamp ve kampı zehir eden işletme sahibi..

Ynt: Bayramda Kerpe de kamp ve kampı zehir eden işletme sahibi.. çok geçmiş olsun sinir bozucu bir durum, umarım birdaha yaşamazsınız... üniversitedeyken kerpede arkadaşlarla kalmıştık, çok güzel oralar.kerpe-kefken-cebeci ...
  3. ecem618

İnegöl Motocross Ekibi Karadeniz Yollarına Çıkıyor (27 Ağustos 2011)

Ynt: İnegöl Motocross Ekibi Karadeniz Yollarına Çıkıyor (27 Ağustos 2011) fotograflar anlatıyor herşeyii :) keyifli geçen bi gezi olduğu her karesinden belli, mısırlar, döner de nefis görünüyor,
  4. ecem618

3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011)

Ynt: 3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011) savaşmaya geliyolar diyorsun da başkan, öyle bir parkur hazırlıyorsunuz ki arkadaşlar ne yapsın, iştahları kabarıyor ;D derece, kupa bahanee, eğlenmek şahane 8)
  5. ecem618

Ynt: 3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011) benim sözüm maraşa zaten :D ama ankara da duysun istedim.. etkinlik gününe tatil planı yapan arkadaşlar varmış aramızda :o ... g
  6. ecem618

Ynt: 3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011) bizim etkinliğin tarihi aylar öncesinden belliydi, sevgili arkadaşlarımızın bazıları oyun bozanlık yapıyorlar :o "ankara sende duy sesimi :)"
  7. ecem618

İnegöl Motocross Ekibi Karadeniz Yollarına Çıkıyor (27 Ağustos 2011)

Ynt: İnegöl Motocross Ekibi Karadeniz Yollarına Çıkıyor (27 Ağustos 2011) şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.. çok güzel kareler göreceğimizi umuyorum... karadeniz zaten muhteşem birde krosçular olunca tadından yenmez bu gezi :)
  8. ecem618

Ynt: 3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011) günaydııın :) bi yalansız konuşanınız yokki zaten ;D :P
  9. ecem618

Ynt: 3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011) gitar olayı çok iyi :) sivas bence de yine konuşulacak, sizlerin sayesinde.. ne kadar çok eğlenirsek o kadar çook konuşuluyoruz 8)
  10. ecem618

Ynt: 3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011) siz bi gelin de bakarız.. kuzu mu olur, dana mı olur :P, sivasta kirli kirli köfteler var , başka bişeyleri yok ki bunların aa bide pideleri var tabi... ben yarı sivaslıyım biliyosunuz, ama hiiç merak etmeyin kimse aç kalmadı önceki...
  11. ecem618

Ynt: 3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011) maroff unutmaz ya sanmıyorum, öyle umuyorum :D tarık sivasın girişinde ali osmana hoşgeldin karşılaması yaparız seninle 8)
  12. ecem618

Ynt: 3. Sivas Off-Road Oyunları (09-11 Eylül 2011) herkese merhaba.. neler var böylee off harika.. maraşta yemeyi çok istemiştik ama olmadı, kısmet sivasaymış "meşhur dondurma :))" tabikii önceliğimiz sizleri görmek ama dondurmaları unutmayın olurmu :D
  13. ecem618

Motorsikletli İmamın Başına Gelenler

tarık'ın böyle gündeme gelmesi hoş değil.. motorunun olması namaz kıldırmasına engel olamaz ama imam kelime anlamı itibari ile ne ifade ediyor.... sadece motoru olduğu için istifasının istendiğini sanmıyorum.. imamlık işini yapamayacaksa, bunu kaldıramayacaksa istifa etmesi uygun bence... tabiki...
  14. ecem618

Başlangıç Motosikleti Tavsiyesi

yaşamadan öğrenilmiyormuş maalesef... başlangıç motoru düşük cc olmalı bence, yaa sen bunu al zaten sıkılacaksın değiştirmek isteyeceksin falan filan.. kesinlikle eğitimi alınmalı ve kesinlikle bu konuda dinlenilecek insanlar iyi seçilmeli.. tecrübeliyim artık ;D sıkıntılı bir süreç oldu benim...
  15. ecem618

Kuzuyayla'da İftar ve Sahur Kampı (13 - 14 Ağustos 2011)

Ynt: Kuzuyayla'da İftar ve Sahur Kampı (13 - 14 Ağustos 2011) çok keyifli bir kamp olmuş, zahmet çekilmiş ama zaten güzel tarafıda bu değilmi :) sizi yalnız bırakmayan dostlarda varmış çok güzel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri