Ejrin kullanıcısının son içeriği

1. Ejrin

DİSCO 1 VE DİSCO 2 PARÇALARI

Ynt: DİSCO 1 VE DİSCO 2 PARÇALARI özür dileyererek ilanımı atlamışım. bahsedilen parçalar satılmıştır.
  2. Ejrin

2001 Discovery Ön tampon sol sis farı çerçevesi aranıyor!!!

Arkadaşlar, 2001 Discovery Ön tampon sol sis farı çerçevesi ile ön tamponda yer alan çeki demiri kapagını arıyorum.. maslakta ikitelli sordum bulamadım. servislerde de yokmuş. bilgisi ve fikri olan varsa sevinirim. emre 0555 3203015
  3. Ejrin

SATILIK DİSCOVERY 2 V8 2003 MODEL

Ynt: SATILIK DİSCOVERY 2 V8 2003 MODEL resimleri siteye ekleyemedim. boyutları cok yuksek. ancak ekli siteye ilan ekledim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-banka-mudurunden-cok-temiz-61525640/detay/
  4. Ejrin

Discovery 1-2 için Orjinal Land Rover Marka Port Bagaj

Ynt: Discovery 1-2 için Orjinal Land Rover Marka Port Bagaj ilgileniyorsanız ürünle Orhan Usta (asland bostancı) ile görüşebilirsiniz. satmaktan bir ara vazgecmişti. şuan ne aşamada bilmiyorum. 0532 668 2373
  5. Ejrin

Ynt: SATILIK DİSCOVERY 2 V8 2003 MODEL İnşallah yakın zamanda koyacağım.
  6. Ejrin

Merhaba arkadaşlar, 2003 model 135 bin km de makyajlı kasa ve landi marka lpg işli ( Yusuf Usta-Kadosanda montajlı.Bilenler bili lpg konusunda gercek bir ustadır ) aracımı çok sevmeme rağmen satılığa çıkardım. Aracımı Anıl otodan sorabiliresiniz. 34 LA 400 RENK: FÜME/GRİ İÇİ BEJ DERİ DÖŞEME VE...
  7. Ejrin

Ynt: DİSCO 1 VE DİSCO 2 PARÇALARI ön panjur+ far korumalarla beraber 500 TL. normalde 150 euro far korumaların fiyatı diye biliyorum. parça orginaldir. Land Rover Discovery 2 front lamp guards STC53193 diye geçiyor.
  8. Ejrin

Ynt: DİSCO 1 VE DİSCO 2 PARÇALARI DİSCO 2 NİN ÖN PANJUR ( MAKYAJLI KASANIN) VE FAR KORUMALARI BULUNMAKTADIR. 0555 3203015
  9. Ejrin

Ynt: DİSCO 1 VE DİSCO 2 PARÇALARI yan basamaklar opsiyonlanmıştır:)
  10. Ejrin

Ynt: DİSCO 1 VE DİSCO 2 PARÇALARI Serkan bey sizi telefonda da rahatsız etmiştim. Neyse tamponu buldum. bu arada size birsey daha aradığımdan bahsetmiştim. disco 2 v8 hava filtre hortumum çatlak..ekteki resim..belki elinize gelmişti...
  11. Ejrin

Toyota, Cherokee, Mitsubishi, Nissan, Lada Şnorkel

Ynt: Toyota, Cherokee, Mitsubishi, Nissan, Lada Şnorkel disco 2 için bir umut var mı adnan Bey? orginal safariler 900 TL.. yaklaşılmıyor..
  12. Ejrin

2003 disco 2 icin on tampon ariyorum..

Ynt: 2003 disco 2 icin on tampon ariyorum.. ben makyajlı 2003-2004 tampon arayışındayım .2001-2002 tamponlarda olmakta.ancak bildiğiniz üzeree görünüş farklı.
  13. Ejrin

Gaz Alarmı

Ynt: Gaz Alarmı TAKİP.. BENDE EKLİ ÜRÜNÜ ARAŞTIRIYORDUM. http://www.itektr.com/otogaz.php
  14. Ejrin

LPG Lİ araçlar için gaz alarm dedektörü

Ynt: LPG Lİ araçlar için gaz alarm dedektörü TESEKKÜR EDERİM..BAKIYORUM HEMEN
  15. Ejrin

DİSCO 2 ÖN IZGARA (SUPERCHARGED GRILL)

GECENLERDE ARACIMA ÇARPARAK ON TAMPONUM VE ORGİNAL ON IZGARAM KIRILDI, HATTA BİRCOK YERDEN PARÇALANDI. ON TAMPON ARAYIŞIM FORUMDA DEVAM EDİYOR. ÇIKMASINI BULMAK ÇOK ZOR. DİĞER TARAFTAN ON IZGARALAR BULDUM. EKTEKİ RESİMDEKİ DİSCO 2 NİN ONUNDE YER ALAN IZGARA RANGEROVER L322 KASANIN SONRADAN...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri