Entomolog kullanıcısının son içeriği

1. E

Vx 100 Yardım

Uzun zaman sonra tekrar gezenbilir'e döndüm. Sebebi fikir almak. Dün bir arazi aracı almaya gittim. Ama satıcının o kadar çok yalanı ile karşılaştım ki moralim bozuldu. Bu nedenle farklı marka model araç arayışına girdim. Bütçe nedeniyle 3 vx100 e takıldım. Araçları gören bilen varsa değerli...
  2. E

Ilk Motorum Bajaj Discovery 125 St

Merhaba öncelikle amacım internette bu model motor ile ilgili yeterli bilgi yoktu. Dolayısıyla kendi okuduklarıma ilave olarak yaşadıklarımı bu platformda paylaşıp elimden geldiğince bilgi vermek istiyorum. Motosikletin deposunu ilk kez tamamen doldurduktan sonra yedek depoya geçene kadar 513...
  3. E

Ilk Motorum Bajaj Discovery 125 St

Hep özendiğim ama çok çekindiğim. Motosiklet tutkum için nihayet harekete geçip önce A2 ehliyetimi aldım. Koruyucu ekipmanlarımı tamamladım. Sonrasında yaptığım araştırmalar, oturduğum şehir, mevcut yetkili servisler ve şehir dışından almaya henüz kendime güvenemediğim için şehir içinde bulunan...
  4. E

Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

2005 te 1. Nivamızı aldık 1993 model 5 vitesti onu satıp 1987 model 4 vites almıştık. Çok gezdik çok kahrımızı çekti. 2009 da askerlik dönüşü sattık. Hala forumlarda takip ederim. İşletim maliyeti düşük mercedes g serisi gibi gelir bana. Yürüyen nostaljik bir araçtır. Gerçekten araba sürdüğümü...
  5. E

Ofsetli 16" Offroad Jantı CJ ve Suzukiler İçin

Ynt: Ofsetli 16" Offroad Jantı CJ ve Suzukiler İçin .
  6. E

OFF ROAD DONANIMLI 1984 MODEL SUZUKI SJ 410 ACİL SATILIK

Ynt: OFF ROAD DONANIMLI 1984 MODEL SUZUKI SJ 410 ACİL SATILIK ilan güncelmidir?
  7. E

Vitara - Niva Karşılaştırma

Ynt: Vitara - Niva Karşılaştırma Konuyu tartışan herkese selam... Kısa bir askerlik arasından sonra tekrar aranızdayım. Bu arada Nivatr sayfamızda da üye olan arkadaşlarımda konuya katılınca muhabbet süper olmuş. Öncesinde sadece Eren beyle (Erenatac) sert atışmalarımız oluyordu, ara sırada...
  8. E

Mercedes G

Ynt: Mercedes G Nadir bey. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim :)
  9. E

Mercedes G

Ynt: Mercedes G Nadir bey, öncelikle teşekkür ederim. O zaman 90 öncesinde üretilenlerin orta diferansiyel kilidi yokmu ? Birde arkadaki vites kolu ile sadece ağır devire mi geçiliyor? 4x2 4x4 gibi fonksiyonu var mı? (Sanırım daimi 4 çekerdir ama merak ettim)
  10. E

Mercedes G

Ynt: Mercedes G Merhabalar, Ben bir şeyi merak ettim, mümkünse bilgilendirirseniz sevinirim. Bir otomobil dergisi testinde G serisinin orta konsolundan ön, orta ve arka diferansiyelleri sırası ile kilitleyip sırası ile serbest bırakılabildiğini okumuştum. Tüm G serilerinde bu özellik...
  11. E

Ynt: Vitara - Niva Karşılaştırma Kesin görüşeceğiz... :)
  12. E

Ynt: Vitara - Niva Karşılaştırma Sayın Turan ben agresif değilim, hiç bir şeyede düşmanlık beslemiyorum. Mesela maruti hakkında bir başlık açın bakalm neler yazacağım. Ben sizin yazınızdan baştan eri hiç kimseyi anlamadığınızı farkettim. Ama itiraf edeyim en çokta sizin yorumunuza cevap...
  13. E

Ynt: Vitara - Niva Karşılaştırma Sayın Tahir bey yeni gördüm ama yazmadan duramadım evet isminden korkulan o kişi benim (nedense herkes nick imi takmış durumda) :D. Öncelikle keşke önceden tüm üyelerin bu konuda yazdıklarını bi detaylı okusaydınız, sizin için daha iyi olurdu kanısındayım...
  14. E

Ynt: Vitara - Niva Karşılaştırma Sayın erenatac ve hudev sanırım anlaştık :) Sohbet için çok teşekkürler. Evet başka konu ne açalım da kapışalım ;) Sağlıcakla kalın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri