EPOKA kullanıcısının son içeriği

1. EPOKA

Temiz Bir 1987 Defender

Ynt: Temiz Bir 1987 Defender Defender 68 yaşında bir land Rover meraklısına hibe edilmiştir.ilan silinebilir.
  2. EPOKA

235 85 16 Cooper Stt 4 Adet Satılık

Ynt: 235 85 16 Cooper Stt 4 Adet Satılık ilan güncelmi acaba?
  3. EPOKA

Temiz Bir 1987 Defender

Ynt: Temiz Bir 1987 Defender günceldir.
  4. EPOKA

Temiz Bir 1987 Defender

Ynt: Temiz Bir 1987 Defender İlgilenen arkadaşların cepten ulaşmasını rica ederim.0 536 9471400
  5. EPOKA

Temiz Bir 1987 Defender

Selam arkadaşlar 1987 model benzin+lpg li 2013 ağustos ayında baştan aşağı revize edilmiş içi,dışı,alt pütürlüsü ve baskı balatası yeni değişmiş yani idare ederler dahil değişmesi gerekebilecek parçalar bile değişmiştir.153000 km orjinalliği bozulmamış,offroad için değil av ve gezi amaçlı...
  6. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender Selamlar,benim arabam 20.000 tl altını üstünü bilmem aciliyeti ve parasına ihtiyaç yoktur,gün itibariyle keyfi satıcıyım,ama arabamında arkasındayım,gelip görsünler arkadaş sen bunları bunları yaptım diye yazmışsın ama senin aracında o dediklerin yapılmamış diye bir...
  7. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender Artık bıraktım zaten arayana araç 20.000 tl diyorum o kadar fiyat bu işinize yarıyorsa gelip bakın telefonda anlatama diyorum o kadar,sinir stresten kurtuldum arkadaş adama söylüyorsun söylediğinin tam tersini anlıyor veya söylediğinin tam tersini sana tekrar...
  8. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender Selamlar,mesele moral bozukluğu değil,ilan açıklamasını okuyor adam sonrada yok dizel olsaydı alırdım veya adam ankaradan arıyor yedek ve çıkma parçanın cennetinden,hidrolik yapın arabanızı 16 ya alayım diyebiliyor,ondan sonra bende hidroliği nereye takacağız diye...
  9. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender Aracın satışından vaz geçilmiştir,denize atılıp balık resifi yapılması son kararımdır.....13-15 teklif eden arkadaşlara rast gelsin....sorumlu arkadaşlar beni sitedende silermisiniz burada hiç hoş muhabbete denk gelemedim ben arayan abuk subuk sorular soruyor adam araç...
  10. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender Bir düzeltme yapayım triger değil eksantrik zincir ve dişlisi değişmiştir.benzin otomatiğide yeni değişmiştir,yani tek değişmemiş olan sahibidir.iyi günler dilerim.
  11. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender Merhaba,aracın motoru benzin+lpg lidir.motorun hiçbir sıkıntısı yoktur.2012 yazında araç motoru elden geçmiş sadece birtakım sekman atılmıştır,2013 yazında larcivertten beyaza döndürülürken araç ana şanzımanı ses yaptığı için değiştirilmiş şanzıman inmişken debriyaj...
  12. EPOKA

1.6 Jlx 2000 Model

Ynt: 1.6 Jlx 2000 Model Abdullah bey selamlar,ilanınızda belirtmemişsiniz ama 110 Land Rover Defender ile takas düşünürmüsünüz?ilan panosunda ''satılık 110 defender'' 1987 model sorunsuz benzin+lpg li araç iyi günler dilerim.
  13. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender ilan günceldir,değerinde veya düşük binek araçlarla takas konuşulur.
  14. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender ilan halen güncel teklifler değerlendirilecektir teşekkürler...
  15. EPOKA

Satılık 110 Defender

Ynt: Satılık 110 Defender İlan güncel olup,tekliflere açıktır,alıcı arkadaşların teklifleri değerlendirilecektir.iyi günler dilerim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri