Satılık 110 Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EPOKA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,859

Etiketler

Ynt: Satılık 110 Defender

Selamlar,

Ford Ranger'ımi sattım. İyi bir defender arıyorum ancak bütçem kısıtlı. Aracın daha fazla fotografı var mı?
Motor detayları nedir?

Merhaba,aracın motoru benzin+lpg lidir.motorun hiçbir sıkıntısı yoktur.2012 yazında araç motoru elden geçmiş sadece birtakım sekman atılmıştır,2013 yazında larcivertten beyaza döndürülürken araç ana şanzımanı ses yaptığı için değiştirilmiş şanzıman inmişken debriyaj baskı balata triger zincir ve dişlisi de aşınık olduğu için değişmiştir.vesterhause elektronik ateşleme bujiler ve kabloları şanzıman keçeleri yani idare ederler bile değiştirilmiştir.araç hafta sonu aracı ava gitmek için kullanılmaktadır şu an sezon kapalı olduğu için dinlenmektedir.ayrıntılı foto derken aracın fotoları yüklü sanırsam.iyi günler dilerim

Bir düzeltme yapayım triger değil eksantrik zincir ve dişlisi değişmiştir.benzin otomatiğide yeni değişmiştir,yani tek değişmemiş olan sahibidir.iyi günler dilerim.

Aracın satışından vaz geçilmiştir,denize atılıp balık resifi yapılması son kararımdır.....13-15 teklif eden arkadaşlara rast gelsin....sorumlu arkadaşlar beni sitedende silermisiniz burada hiç hoş muhabbete denk gelemedim ben arayan abuk subuk sorular soruyor adam araç dizel olsaydı alırdım diyor yok hidrolik yap alalım diyorlar ya abuk subuk bir sürü teklif aracın açıklamalarında bir sıkıntı varmı arkadaşlar?1987 benzin+lpg'li benim dediklerim dışında ya arkadaş sen ilanda böyle yazmıştın ama bu öyle değil tavırlarda aramalar adamlar görmeden ahkam kesiyor böyledir o diyorlar hay arabasının tekeri pişman oldum satılığa çıkardığıma ama şunu çok iyi anladım nasıl bir sözümüz vardı deveyi diken diye başlıyordu piyasa bunu hakkediyor doğru yazıyorsun adam görmeden yalandır diyor bunlara yalan yazacaksın sazan misali dalacak ama oda bizde yok.başınızı ağrıttım galiba kusura bakmayın kalın sağlıcakla....

Hasan bey bozmayın moralinizi.

Aracınız gerçekten çok diri görünüyor. Ancak Türkiye de ekonominin durumu malum. Olanda çok var olmayanda zor durumda. Bu tarz arabalar da olanların baktığı araçlardan değil. Onlar 60-70 bin liradan aşağı araçlara bakmazlar...

Çok aciliyet yoksa bekleyin kısmetini bulur mutlaka araç. Aciliyet varsa da artık gözünüzü kapatıp en yakın teklife olur diyeceksiniz. Hayırlısı olsun...

EPOKA' Alıntı:
Aracın satışından vaz geçilmiştir,denize atılıp balık resifi yapılması son kararımdır.....13-15 teklif eden arkadaşlara rast gelsin....sorumlu arkadaşlar beni sitedende silermisiniz burada hiç hoş muhabbete denk gelemedim ben arayan abuk subuk sorular soruyor adam araç dizel olsaydı alırdım diyor yok hidrolik yap alalım diyorlar ya abuk subuk bir sürü teklif aracın açıklamalarında bir sıkıntı varmı arkadaşlar?1987 benzin+lpg'li benim dediklerim dışında ya arkadaş sen ilanda böyle yazmıştın ama bu öyle değil tavırlarda aramalar adamlar görmeden ahkam kesiyor böyledir o diyorlar hay arabasının tekeri pişman oldum satılığa çıkardığıma ama şunu çok iyi anladım nasıl bir sözümüz vardı deveyi diken diye başlıyordu piyasa bunu hakkediyor doğru yazıyorsun adam görmeden yalandır diyor bunlara yalan yazacaksın sazan misali dalacak ama oda bizde yok.başınızı ağrıttım galiba kusura bakmayın kalın sağlıcakla....
Hasan Bey moralinizi bozmayın bu kadar. Sadece benim gibi bu siteyi sadece takip ve muhabbet için takip edip, ilanı malum sitede verin sadece... Bu forumda ilanlarda gerçekten gereksiz muhabbetler dönebiliyor birkaç tane denk geldim CJ ilanında vs sinir bastı okuyamadım bile.

Selamlar,mesele moral bozukluğu değil,ilan açıklamasını okuyor adam sonrada yok dizel olsaydı alırdım veya adam ankaradan arıyor yedek ve çıkma parçanın cennetinden,hidrolik yapın arabanızı 16 ya alayım diyebiliyor,ondan sonra bende hidroliği nereye takacağız diye sorunca telefonu kapatıyor,para sende olabilir ama malda benim kardeşim insan böyle bir şey sorarken ama insan diyorum,ya arkadaşım benim bu araç için ayırdığım bütçe bu sen şunu istiyorsun ama buralara olurmu diye sorması bana göre normal olanı bu insan olsunlar canımı yesinler ama zaten normalde hayvanların araç alması ve trafiğe çıkması yasak değil mi zaten?dursun ekmek istemiyor su istemiyor ödediğim yıllık 395 tl mtv istediğim zaman iner binerim...kalın sağlıcakla...

1 kez sahibindene araç ilani verme gafletinde bulundum.insanlara laf anlatmak işkence 3 gün dayanabildim kaldirdim araci aldiğim bayiye biraktim dedim fiyat bu değişen boyanan şu hiç uğraşmadim.okuduğunu anlama özürlü ne kasar xahil insan varmiş.ondan sonra 2 araç saha aldim hep takas ettim belki 1-2 zararim oldu ama milletle uğraşmaktan iyidir.
Kardeşime araç bakiyoruz hatasiz hoyasiz yaziyor gidip bakiyoruz önden yemiş araç akn izleri hile var böle yüzsüz adamlarda var.

Uzun yillar kullanabilecrğiniz araç almak en mantiklisi.masraf ettiyseniz zarar yaziyor hep malesef bu araçlar bu şekilde imkaniniz varsa satmamaniz en mantiklisi.

Artık bıraktım zaten arayana araç 20.000 tl diyorum o kadar fiyat bu işinize yarıyorsa gelip bakın telefonda anlatama diyorum o kadar,sinir stresten kurtuldum arkadaş adama söylüyorsun söylediğinin tam tersini anlıyor veya söylediğinin tam tersini sana tekrar soruyor,neyse boşverelim satılsada olur satılmasada hani bir söz vardı ya ''ötmezse ötmesin ama gül ibikli olsun ''onun misali ama bizimkisi hem ötüyor hemde gül ibikli kalın sağlıcakla...

Hasam bey sizin alt sınırınız 20000 anladım ama uzun zamandır bu fiyata satılmıyorsa ve siz de satılmasını istiyorsanız biraz inmeniz gerekecek sanırım. Kısmet...

Sent from my iPhone using Tapatalk

selamlar; kısmetse herşey satılır alınır bence önemli olan hayırlı bir müşterinin bulunup ona satılmasıdır naçizane tavsiyem sabırdır.hayırlara vesile olsun.

Selamlar,benim arabam 20.000 tl altını üstünü bilmem aciliyeti ve parasına ihtiyaç yoktur,gün itibariyle keyfi satıcıyım,ama arabamında arkasındayım,gelip görsünler arkadaş sen bunları bunları yaptım diye yazmışsın ama senin aracında o dediklerin yapılmamış diye bir şey yok.bakın yine belirtiyorum arabamın bana göre kullanım için değil görüntü amaçlı 4 jant 4 adet daha agresif gösteren lastiktir,ama bu kişilere göre daha çoğalabilir aksesuar işi derin bi kuyu gibi göm gömebildiğini anlatabiliyormuyum.Kalın sağlıcakla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.