Erdalrustem kullanıcısının son içeriği

1. Erdalrustem

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Merhabalar, Okçuluk diye arama yapıldığında malzeme satan yerler karşınıza çıkıyor.. Şimdien keyifli zamanlar dilerim.
  2. Erdalrustem

Merhaba Arkadaşlar, Umarım okçuluğa merak salan arkadaşlar ile günü birlikte olsa buluşup faaliyet yapabiliriz.
  3. Erdalrustem

Kampset (Kamp mutfağı)

Ynt: Kampset (kamp Mutfağı) Selam Arkadaşlar, Geçenlerde bir belgeselde rastladım, içinde asitli (limon suyu gibi) şeyler olunca ağır metaller yemeğe bulaşıyormuş.
  4. Erdalrustem

Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında

Ynt: Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında Merhaba Murat, Harita biraz ufak olduğundan tam rotayı görememekle birlikte o yöreyi baya biliyorum, ateş yakmanda sakınca olmaz, güzergah ormanlık (hem de geçit vermeyecek cinsten yeryer), çalılık ve açık alanlık, hepsi var, karşına...
  5. Erdalrustem

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Ataköy'de oturuyorum, genelde Ağva'nın etrafındaki vadiler, Durugöl, Bolu, İğneada, Demirciköy taraflarına genelde 2-3 günlük kamplara gidiyorum. Günübirlik faaliyetler ise Sarıyer Gümüşdere, Demirciköy taraflarına gidiyorum.
  6. Erdalrustem

Kampset (Kamp mutfağı)

Ynt: Kampset (kamp Mutfağı) Merhaba, Bende uzun yıllardır aleminyum setler kullanıyorum ama ateş üzerinde kimyasal reaksiyona geçtiği izlenimi uyandırıyor. Nerede okuduğumu hatırlamamakla beraber, gerçekten ateş ile reaksiyona geçip az miktarda bile olsa ağır metallerin yemeğe karıştığını...
  7. Erdalrustem

Yelkenli kano

Ynt: Yelkenli Kano Selam Kerem Bey, Yelkenli kano benimde ilgimi çekiyor, kano imal ettim, bir ara outrigger da yapacağım, yapacağım dediğim benim ustalara tarif ediyorum :), kanoya outrigger takmadan yelken donanımı yerleştirmek ve dengeli seyir yapmak imkansız gibi. Size iyi seyirler...
  8. Erdalrustem

Bir Yelkenli Secimi Sorusu Daha

Ynt: Bir Yelkenli Secimi Sorusu Daha Merhaba, Okyanus geçmek için en ideal metraj [dalga aralıklarının istatistikleri sonucu] 7 metre olarak kabul edilir. Sizin 8 metre tekne düşünceniz, seyir amaçlı olarak çok makul göründü. Yalnız 8 metre bir teknede yaşamak biraz daraltıcı olabilir ve...
  9. Erdalrustem

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Selam arkadaşlar, Okçuluk ile ilgilenen, ilgilenmek isteyen, beraber antreman yapabileceğimiz ve/veya ava gidebileceğimiz arkadaşlar lütfen arayın ve tanışalım. Erdal Rüstem 0533 574 94 80
  10. Erdalrustem

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Evet arkadaşlar, yaklaşık 8 ay önce outlaw 70 lb makaralı yay getirttim ebayden. Unutmayın Ankara dan tehlikeli ve ülkeye sokulabilir yazısı almadan gümrük teslim etmiyor yaklaşık 1,5 ay uğraştım. Bu benim 5. yayım. Bir ufak arbalet 15-20 lb, bir olimpik...
  11. Erdalrustem

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Merhaba Arkadaşlar, İlkbaharda okçuluk meraklısı arkadaşlarla toparlanalım derim.
  12. Erdalrustem

Ahşap Kano imalatı

Ynt: Ahşap Kano İmalatı Üzgünüz, plan satışı söz konusu değil.
  13. Erdalrustem

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri Bayıldım baba senin tekniğe :)
  14. Erdalrustem

Macera Yarışları Nedir?

Ynt: Macera Yarışları Nedir? Ama arkadaşlar artık bizim kondisyonumuz eskisi gibi yarışlara katılmaya uygun değil yaş 41 oldu , ama kaplumbağa misali kestirmeden gidip tüm gençleri arkada bırakırız ::)
  15. Erdalrustem

Kocaeli Bölgesi Parkur Dosyası

Ynt: Kocaeli Bölgesi Parkur Dosyası Takviminde faaliyetleri yayınlayabilmeyi, hatta yapmak isteyip, programlar uymadığında iptal olan faaliyetleri gerçekleştirebilirdim. Ama ne yazık ki nasıl yapılabildiğini çözemedim. :-[

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri