FERO kullanıcısının son içeriği

1. FERO

Uyku Tulumu Derecelendirme Hakkında

Ynt: Uyku Tulumu Derecelendirme Hakkında Ben de dalga geçilmesini şiddetle kınıyorum...
  2. FERO

İşte Benim Minik Kuşum !!! Vx80

Ynt: İşte Benim Minik Kuşum !!! Vx80 Elinize sağlık... Araç kendisine gelmiş...
  3. FERO

Nissan Patrol 1993 Highroof 4.2 Diesel Düz Vites

Ynt: Nissan Patrol 1993 Highroof 4.2 Diesel Düz Vites Özenle hazırlanmış, müthiş bir araç, bizzat gidip görmek lazım... Kaçırmayın derim...
  4. FERO

Pikapüstü Karavanlar?

Ynt: Pikapüstü Karavanlar? Bu konuda bir gelişme var mı? Linkteki konu ilerlemedi, sorular yanıtsız kaldı...
  5. FERO

İSTANBUL DA 2012 HİLUX CAMLI KABİN YERLERİ BİLEN VARMI ACABA

Ynt: İSTANBUL DA 2012 HİLUX CAMLI KABİN YERLERİ BİLEN VARMI ACABA Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasın belasız kullanın. Benim bir önceki aracım Mazda BT - 50 idi. Ben de camlı arka kabin için oldukça yer araştırdım. En sonunda Peçe Otomotiv'i buldum. Çok ama çok memnun kaldım. Fiyat...
  6. FERO

Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı Araç güzel ve havalı duruyor ancak 1995 model için fiyatı oldukça yüksek bence... Yine de siz bilirsiniz ancak Amerikan seviyorsanız, üzerine biraz daha ekleyip Dodge Ram ya da Chevrolet Avalanche gibi daha hacimli ve yeni pick up alabilirsiniz..
  7. FERO

93 patrol nihayet başladık

Ynt: 93 patrol nihayet başladık Tarkan abi ne yaptın araca öyle, 35 mi taktın?? Güzelim ekspedisyon aracı, senin yüzünden off road canavarına dönüşecek :) Hadi hayırlısı... Kolay gelsin...
  8. FERO

Pikapüstü Karavan Mağduru cengo1965

Ynt: Pikapüstü Karavan Mağduru cengo1965 Cenk Bey, geçmiş olsun. Karavanınızı bir kampta görmüş ve çok benemiştim, nazar değimiş. Konu biraz dağılmış ancak size şunu sormak istiyorum. Ne yaptınız, karavanı hala kullanıyor musunuz? Size karavanı satan Sally'ye başvurdunuz mu, sonuç ne oldu??
  9. FERO

arac yani tente ariyorum

Ynt: arac yani tente ariyorum Teşekkürler, bir önceki resimde yer alan, benim de almayı düşündüğüm yapı marketlerde satılan brandadan daha kaliteli malzemeden üretilmiş ve pratik gibi duruyor. Alacağım herhalde...
  10. FERO

arac yani tente ariyorum

Ynt: arac yani tente ariyorum Decathlon'dan aldığınız tente ile ilgili iki sorum var mümkünse... 1. Çadır üzerine yağmur veya karlı havada kurulsa iti koruma sağlıyor mu? 2 Kamp masa ve sandalye üzerine konabilecek kadar yüksek mi? Başka bir deyişle altında çok da sıkışmadan yemek yemek vb...
  11. FERO

Satılık(TI) - 1992 Model Kapalı Kasa Defender

Araç ruhsatta ne olarak kayıtlı ve şu an kç km'de??
  12. FERO

4X4 PICK-UP’ların ÖTV ve MTV Tutarları Hakkında

K belgeleri, SRC, tonaj sorunları da cabası...
  13. FERO

Arka ağırlık

Ynt: Arka ağırlık Yıllardır farklı farklı 4x4 kamyonet kullanıyorum. Görüş yazan tüm arkadaşlara katılıyorum. Ağılık demek, yakıt artışı demek en başta. Aracı aldıktan bir süre sonra alışıp aracın hangi koşulda arkasını savuracağını bildiğinizden, daha dikkatli kullanıyorsunuz. Hiç ağılık işine...
  14. FERO

BF GOODRİCH MUD-TERRAİN 35 * 12,5 * 17 SATILIK SIFIR 5 ADET 1,800 TL

Ynt: BF GOODRİCH MUD-TERRAİN 35 * 12,5 * 17 SATILIK SIFIR 5 ADET 1,800 TL size özelden mail atmaya çalıştım ama sanırım başarılı olamadım. Size hangi numaradan ulaşabilirim??
  15. FERO

Vinç

Ynt: Vinç 9000 lbs'den küçük almayın derim. O da yaklaşık 4.5 ton ediyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri