georoad kullanıcısının son içeriği

1. georoad

Bu Aracı Tanıyan Varmı

teşekkürler
  2. georoad

Bu Aracı Tanıyan Varmı

arkadaşlar malum sitede 2003 Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 26.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 302453930 almayı düşünyorum tanıyan bilen veya yorumlarınızı alabilirmiyim. şimdiden teşekkür ederim
  3. georoad

2.5 Pajero Yardım

Ynt: 2.5 Pajero Yardım yoo neyazıkki ben almadım satıldı saırım. iyi dilekleriniz içi yiede teşekkür ederim
  4. georoad

2.5 Pajero Yardım

Ynt: 2.5 Pajero Yardım teşekkür ederim cevabınız için.
  5. georoad

2.5 Pajero Yardım

Herkese merhaba arkadaşlar bende 4x4 e adım attım atacam bu aralar. 2.5 pajeroyu nasıl bilirsiniz arkada diff kilit varmıdır yakıt filan nasıl. Birde malum sitede şöyle bir ilan var tavsiyeleriniz benm için önemli...
  6. georoad

Tek Başıma 45 Günde Vietnam-Kamboçya-Tayland

Ynt: Tek Başıma 45 Günde Vietnam-Kamboçya-Tayland uzun zamandır foruma pek giremiyordum. bugün girer girmez zafer abi açtığın konulara baktım ve gezini baştan sona okudum,izledim. yine harika bir anlatım yine kendimizi içinde bulduğumuz güzel fotoğraflar. yüreğine, bedenine sağlık, kesene de...
  7. georoad

G63 AMG 6x6

Ynt: G63 AMG 6x6 evet yanlış görmüşüm :)
  8. georoad

G63 AMG 6x6

Ynt: G63 AMG 6x6 yanlış görmüyorsam sabit difransiyel var
  9. georoad

Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km zafer abi geçmiş olsun yaa ben geç farkettm giremyordum nete uzun zamandır biyandan gülyorum bi yandan şaşıryorum.. yol maceralarını ve elbetteki seni bekliyoruz buralarda...
  10. georoad

Harita Kullanımı ve Harita farkındalığı ile ilgili değerli bir araştırma

Ynt: Harita Kullanımı ve Harita farkındalığı ile ilgili değerli bir araştırma bu güzel paylaşım için teşekkrler
  11. georoad

Tek Başıma Otomobil ile İran - Azerbaycan - Gürcistan - Ermenistan; 15.500 km Overland

Ynt: Tek Başıma Otomobil ile İran - Azerbaycan - Gürcistan - Ermenistan; 15.500 km Overland gecenin 3ü ama bitmesin istiyorum bu yolculuğun anlatımı yine bi bölümün sonuna vardık yazıkki.. devamını sabırsızlıkla bekliyoruz... zafer abi yüreğine sağlık..
  12. georoad

Uydu Telefonları Hakkında Bilgisi Olan Var mı ?

Ynt: Uydu Telefonları Hakkında Bilgisi Olan Var mı ? açıklamalar için teşkkrler.. takip .
  13. georoad

Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu

Ynt: Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu kolay gelsin harika bir iş çıkcağı şimdiden ortada
  14. georoad

servis diye güvenip araç bıraktık mutlaka okuyun

Ynt: servis diye güvenip araç bıraktık mutlaka okuyun öncelikle geçmiş olsun diyorum. insan yanlışları yanlış kişileri yaşıyarak öğrenyor tanıyor malesef. özellikle araba tamir işinde kendimiz yapabilyorsak bu dünyanın en iyi servislerindende garantili ve özverili iştir bence. yok bizimde...
  15. georoad

Yeni vergi sistemi ile ilgili bilgisi olan varmı?

Ynt: Yeni vergi sistemi ile ilgili bilgisi olan varmı? bukadar vergi yetmedi halkı nasıldaha soymalı diye düşünyolar sanırım >:( emisyona göre almaları saçmalık heleki bizim gibi ülkede. geçen gün arkdaşın aracına emisyon pulu almaya gittim 25 lira verdim pulu aldım araç ne emisyon testine...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri