GezenGen kullanıcısının son içeriği

1. GezenGen

Forester için Kapalı bagaj çantası mı yoksa bagaj sepeti mi?

Ynt: Forester İçin Kapalı Bagaj Çantası Mı Yoksa Bagaj Sepeti Mi? Hayırlı olsun, koyduracağınız tabanlığa 1-2 tane delik açtırcak mısınız her ihtimale karşı su birikmesin diye? Bir de önüne Thule'nin ki gibi pleksiglas bir malzeme koydurursanız ses ve aerodinamik açıdan daha iyi olacaktır...
  2. GezenGen

Ynt: Forester İçin Kapalı Bagaj Çantası Mı Yoksa Bagaj Sepeti Mi? :D hayırlısı inşallah. Umarım alırsınız da onunla maceralarınızı da okuruz :)
  3. GezenGen

Ynt: Forester İçin Kapalı Bagaj Çantası Mı Yoksa Bagaj Sepeti Mi? Erol bey hayırdır yine ilana çıkartmışsınız aracı? 2.5 mi buldunuz ;D
  4. GezenGen

Ynt: Forester İçin Kapalı Bagaj Çantası Mı Yoksa Bagaj Sepeti Mi? Erol bey bu eklentiler çok güzel olacaktır eminim. Ancak aracın total ağırlığı ve dolayısıyla yakıt tüketimi de artacaktır gibime geliyor.
  5. GezenGen

Subaru Foresterla Sahil Yolculuğu...

Ynt: Subaru Foresterla Sahil Yolculuğu... Erol bey Subaru forumunu aktif tuttuğunuz için kendi adıma teşekkürler. Ancak aynı zamanda Subaru özlemimi de canlandırıyorsunuz. Kısmet olursa 2015 yılında ya sizin aracın kasasından az km.de bir araç düşünüyorum veya 2010 outback 2.5, son seçenekte...
  6. GezenGen

Forester Servis Tavsiyesi

Ynt: Forester Servis Tavsiyesi Google'dan bakılır nasılsa diye yazmamıştım http://subaru-argos.com/iletisim.asp
  7. GezenGen

Forester Servis Tavsiyesi

Ynt: Forester Servis Tavsiyesi Şaşmaz'daki Argos özel servisini önerebilirim, önceki postlarımda memnuniyetimi de dile getirmiştim. Oldukça ilgili ve bilgili kişilerdir sahipleride.
  8. GezenGen

2009 Forester,ön Panjur Ve Jantlar Plasti Dip Denemem..

Ynt: 2009 Forester,ön Panjur Ve Jantlar Plasti Dip Denemem.. Bende kendi aracım için düşünmüştüm ama okuduğum kadarıyla bunda bir nedenle kalktı mı o boyalı yeri tümden söküp yeniden boyamak gerekiyormuş diye okudum ve bundan dolayı vazgeçmiştim. Elinize sağlık bu arada.
  9. GezenGen

Rav4 Uğultu

Ynt: Rav4 Uğultu Gerçi bayağı olmuş yazılalı ama cevaplayan olmamış. Kayışlardan olabilir o ses, en son ne zaman kayışlar değişti motordaki? Bir de videoya çekip ustalara o şekilde gösterip/dinletebilirsiniz sorunu.
  10. GezenGen

Sonunda 2009 Forester A Lpg Takıyorum..

Ynt: Sonunda 2009 Forester A Lpg Takıyorum.. - Eski aracınızda manifold sökülmeden mi montaj yapılmıştı? - Yedek lastik için yine portbagaj mı kullanacaksınız? - LPG araçlarda iridium buji öneriyorlar sanırım genelde, ama farkı oluyor mu bilemiyorum. Fotoğraflar için teşekkürler, devamını...
  11. GezenGen

Sonunda Aldım..2009 Forester..

Ynt: Sonunda Aldım..2009 Forester.. Aynı hedefi paylaşıyoruz ;D
  12. GezenGen

Sonunda 2009 Forester A Lpg Takıyorum..

Ynt: Sonunda 2009 Forester A Lpg Takıyorum.. Standart buji mi takıldı? LPG tankını simit mi taktırıyorsunuz ve kaç litre?
  13. GezenGen

Sonunda Aldım..2009 Forester..

Ynt: Sonunda Aldım..2009 Forester.. Erol bey hayırlı olsun, 2.5 litre turbo sevdanızı kesin olarak ertelediniz demek ki. Özellikle ilerleyen km.lerde sübap ayarı konusunda sıkıntı yaşamazsınız umarım.
  14. GezenGen

Forester;Karda,plajda,kumda vs...

Ynt: Forester;karda,plajda,kumda Vs... Maşallah her üçüne de ;D
  15. GezenGen

Forester;Karda,plajda,kumda vs...

Ynt: Forester;karda,plajda,kumda Vs... Ben tavsiye edilen Teleflex'i yetkili satıcı da taktırdığım halde bir türlü sorunlarım çözülmedi. Eski postlarımda var. Aracımı çok üzülerek ve oldukçada zarar ederek elden çıkartmak durumunda kalmıştım yaklaşık 50bin km sonrasında. Kimse boxer motorlardan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri