GMRS kullanıcısının son içeriği

1. GMRS

Telsiz Frekans Ayarı (yardım)

SARKMIYOR ... geliyor çünkü profesyonel telsizler ile konuşuyorlardır...
  2. GMRS

COBRA ile tüm programlanır UHF telsizler senkron çalışır, yeterki programlayın, ama BAOFENG Belgeye bağlı bir cihazdır bilginiz olsun.. detaylar için web sitesini bir ziyaret edin.
  3. GMRS

Bu konuda yazılacaklar bu sayfalara sığmaz, isterseniz size bir irtibat telefonu verebilirim. www.sivilhaberlesme.com Bu arada KANAL 4 - TONE 11 dir, eğer 38 tone ise eski liste.... 50 tone ise yeni liste geçerlidir. bu arada neredesiniz ?
  4. GMRS

Kamp Ve Karavan Aktivitelerimde Kullanmak Için Telsiz Alıcam. Bana Önerilerde Bulunabilir Misiniz ?

Maalesef UHF frekansların yazılı olduğu bir cihaz 5809 sayılı kanuna göre sadece Radyo Amatörleri ve Kurumlar için kullanıma açıktır. cihaza PMR frekansları yüklemek sistemi değiştirmez. belki sorun çıkmayacak durumda umursanmaz bir durum gelişebilir. zaten elinizdeki cihaz ( 2.2 watt eğer...
  5. GMRS

Kamp Ve Karavan Aktivitelerimde Kullanmak Için Telsiz Alıcam. Bana Önerilerde Bulunabilir Misiniz ?

Günaydın, mesajı yeni gördüm, hastane süreci beni çok fazla yordu, hastalık ile ölüm arasında epey gidip geldik, hala birşeyleri düzeltmeye uğraşıyoruz Telsiz konusunda bazı püf noktaları var , bunun için bir web sitesi vardı Sivil Haberleşme, 50 Yıllık Tecrübe,Teknik...
  6. GMRS

Denizde Telsiz Haberleşmesi

Merhaba, Telsizler tekneye sabit cihaz ile kayıt olmak mecburiyetindedir... ama Kıyı emniyetine bilgi verilmesi gerekmeden kullanılan Marine Telsizler vardır, araştırırsanız Aselsan hariç ICOM, MOTOROLA,VERTEX gibi cihazlar arasından seçim yapın,, SAKIN AMATÖRLERDEN Telsiz almayın, çünkü...
  7. GMRS

Türkiye'de Ilk Pmr Papağan Röle ( Range Extender ) 600 Metrede Test Çalışmasına Başladı

Bana adımla hitap edecek kadar büyüdün mü yoksa başına dert mi arıyorsun. ??
  8. GMRS

Türkiye'de Ilk Pmr Papağan Röle ( Range Extender ) 600 Metrede Test Çalışmasına Başladı

Denizden 578 metre yukarıda çalışmaya başlayan SIMPLEX REPEATER 'in Saha çalışmaları bu hafta başlıyor. Yaklaşık 3 ay sürecek olan çalışmalarda , Sahanın Vektörel çapı, Engeller, Topağrafik Yansıma, Faz farkı ve geri bildirim gecikmesi konularında çalışılacaktır...
  9. GMRS

Bölgesel Ve Yerel , Cb Ve Pmr Telsiz Frekansları Listesi Oluşturmak Için Bir Adım Atalım.

Türkiye geneli için ÇAĞRI : Kişisel ( Vatandaş ) Haberleşmesi ile ilgili, her zaman kullanılabilecek ve ayrıca, Acil durumda kullanılması için her an hazır olabilecek, iki değişik ( Şehir içi ve Şehirler arası ) frekans için ( GMRS alt yapısı emsali ) Araştırma ve çalışmalarımız ( AR-GE...
  10. GMRS

Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network )

Günaydın ; Aradan bir yıl daha geçmiş ama bizler hala ORTAK FREKANS oluşturamamışız, Ben hala tepelerde dolaşıyorum , tabii eskisi kadar hızlı olmasa da yinede işe yarıyor, AR-GE çalışmaları halen devam ediyor, 2008 deki sistem üzerinde yeniden çalışıyorum, bazı şekillerde değişiklik yaptım...
  11. GMRS

Karavan Kasko Ve Trafik Sigortası

CEM bey , sağolun sizi arayacağım , görüşmek üzere, ilginize teşekkür ederim.
  12. GMRS

Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network )

Merhabalar ; uzun bir süre ara vermek zorunda kaldık, sağlık sorunları nedeni ile ve BODRUM' daki hayatımız artık değişsin diye İzmir'e daha yakın olan ve hayatın daha ucuz olduğu bir ilçe'ye taşındık, Deniz yarım saatlik mesafede. Bodrum'un cazibiyeti ve çekiciliği kalmamıştı, hayat çok fazla...
  13. GMRS

Aytemiz Petrol'den Karavancılara Hizmet Isteği...

Teşekkür ederim, Görüşmek üzere, :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri