gobazes kullanıcısının son içeriği

1. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

arkadaşlar bi arkadaşımda 5 mm kalınlığında çok özel bi alüminyum buldum. çeliğe benzer özellikleri taşıyan bi alaşım. aracın altına muhafaza yaptırmayı düşünüyordum. ama ölçü- şema bulamadım internette. böyle bir şema-ölçü gören oldumu . bu arada listeye kendini eklemiş anerkad arkadaş...
  2. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

merhaba tiskeli arkadaş. evet forumlardaki sayımız az gibi görünüyor. aracın güzel. aynı lastikleri bende aldım (31*10.5*15)2 ay önce. bide 4 tane çok az kullanılmış 15 jant buldum uygun fiyata :) .seninkinin ebadı ne ? arka tampon çözümü çok estetik değil ama oda bir çözüm.
  3. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

1- İsuzu D-max 3,0 at 2008 kırmızı 4x4 gobazes İstanbul Tuzla 2- İsuzu d-max 3.0 at 2006 siyah 4x4 goodman istanbul 3- İsuzu d-max 2.5 mt siyah 4x2 GREZZ Afyon sandıklı 4- İsuzu d-max 3.0 mt 2005 4*4 tiskeli
  4. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

teşekkürler Goodman arkadaş. temennin güzel. gayette güzel olurdu. bilgilerimizi paylaşsak, nerde ne yaptırabiliriz, hangi servis iyi, karşılaştığımız sorun ve çözümleri neler gibi faydalı bilgiler yararlı olur. yoksa sitelerdeki L 200 d-max ı döver bu bunu geçer vs işlerin kimseye faydası yok...
  5. gobazes

Araç ve İnsan İçin Doğada İhtiyaç Listesi.

Ynt: Araç ve İnsan İçin Doğada İhtiyaç Listesi. kampa geziye çıkmadan ihtiyacımıza göre hatırlama babında kontrol edilecek yararlı bir liste. teşekkür
  6. gobazes

İzmir Yamanlar Karagöl Aşkı ve Kamplarım

Ynt: İzmir Yamanlar Karagöl Aşkı ve Kamplarım çok güzel böyle yerlerin hala bulunabilmesi daha güzel..
  7. gobazes

Evimizin Bahçesinde Kamp Yapmak

Ynt: Evimizin Bahçesinde Kamp Yapmak evde tv seyretmektense çocuklar için güzel bir eğlence-farklılık. alıştırma :)
  8. gobazes

Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında

Ynt: Kesinlikle Gidilmeyecek Bir Yer Hakkında herkes gibi bende merak ettim ama sormuyorum. :) güzel bir mizansenle ilginç bir anlatım. fotoroman gibi okudum. emeğine sağlık usta.
  9. gobazes

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri bu bölümü baştan beri okudum emeği geçenlere teşekkürler. faydalı bilgiler.
  10. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

1- İsuzu D-max 3,0 at 2008 kırmızı 4x4 gobazes İstanbul Tuzla 2- İsuzu d-max 3.0 at 2006 siyah 4x4 goodman istanbul 3- İsuzu d-max 2.5 siyah 4x2 GREZZ Afyon sandıklı
  11. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

1- İsuzu D-max 3,0 at 2008 kırmızı 4x4 gobazes İstanbul Tuzla 2- İsuzu d-max 3.0 at 2006 siyah 4x4 goodman istanbul 3- İsuzu d-max GREZZ Merhaba Grezz listede eksik olan bilgileri eklersen daha iyi olur zannımca. bu...
  12. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

merhaba goodman http://www.otoyedekparcaburada.com/D-MAX-PICK-UP-20042007,CA2-5777.html böyle bi site gördüm ama işini görürmü bilmem bende üste port bagaj ayağı arıyorum ama arabanın boyuna olanlardan. bulduklarımın hepside ya yapıştırma yada vidalıyolar ve yük taşımayada gelmiyomuş...
  13. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

ilk ben yazayım :) 1- D-max 3,0 2008 kırmızı gobazes İstanbul Tuzla
  14. gobazes

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Arkadaşlar, D-max kullanan kaç kişiyiz, bu sayfada listelesek, servis yedek parça vs konularında sorulara cevaplar üretsek , yani araçlar hakkında faydalı bilgileri paylaşsak fena olmaz aracın motoru yılı rengi isim ve il ilçe leride eklersek , faydalı bir paylaşım olur sanıyorum. saygıllar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR